ReTo: „Kto kobiecie dosypał coś, na zawsze k***ą jest”

"Zrobiło cię dwieście pań, w sumiе z ciebie niezła bi*ch".


2023.10.04

opublikował:

ReTo: „Kto kobiecie dosypał coś, na zawsze k***ą jest”

fot. Alexander Tukan Pieniążek

W sieci pojawił się klip do nowego singla ReTo zatytułowanego „Fluid”. Z racji na tekst część fanów zauważa, że kawałek jest trafnym komentarzem do afery wokół polskich youtuberów, choć utwór powstał naturalnie wcześniej. „Zrobiło cię dwieście pań, w sumiе z ciebie niezła bi*ch / Bo tak pewnie nazwałbyś dziewczynę / Która wczoraj była na noc i r***ła cię / W to, że ty upolowałeś ją, bardzo wierzyć chcesz / Występuje jeszcze szarość, nie tylko czerń i biel / Kto kobiecie dosypał coś, na zawsze k***ą jest” – nawija ReTo.

 

W teledysku w roli żeńskiego odpowiednika rapera wystąpiła Faustyna Wespińska – Miss Intercontinental Poland 21. „Fluid” nie powinien zawieść oczekiwań jego najwierniejszych fanów. To mocne, przemyślane wersy założyciela i inicjatora movementu styxxx, osadzone na charakterystycznym bicie, za który odpowiada Wroobel.

ReTo przyzwyczaił do tego, że w swojej twórczości porusza tematykę psychologiczną, w tym przypadku mocno osadzoną w kontekście relacji damsko-męskich. Inspiracją do powstania utworu była definicja słowa „Fluid”, która z inicjatywy rapera zdobi także okładkę singla na platformach streamingowych.

Tagi


Polecane

Share This