ReTo przedstawił pierwszego gościa

Wygląda na to, że na "W samo południe" nie będzie wielu featów.


2021.09.07

opublikował:

ReTo przedstawił pierwszego gościa

fot. mat. pras.

„W samo południe”, wyczekiwana przez fanów już od trzech lat nowa płyta ReTo, coraz bliżej. Wydawnictwo, które już dwa tygodnie temu uzyskało status złotego, trafi na rynek 1 października. Znamy już kilka singli, teraz czas na gości. Tych będzie niewielu, ponadto pojawią się jedynie w utworach dodanych do preorderowego wydania specjalnego.

Na podstawowej wersji albumu znajduje się 11 utworów bez udziału żadnych gości. Dlaczego zdecydowałem się na taką formę? Dlatego, że długo mnie nie było z solowym projektem i stwierdziłem, że na tej płycie chcę dać esencję swojego stylu, nie łączyć się z nikim, nie iść na kompromisy przy tej koncepcji, którą sobie przyjąłem. I ta koncepcja jest zachowana przez tych 11 numerów. Za to wersja deluxe jest przedłużona o cztery dodatkowe numery, które już trochę wychodzą poza koncepcję i klimat podstawowej jedenastki i każdy utwór jest nagrany w jakiejś ciekawej kolaboracji – komentuje ReTo.

Pierwszym ujawnionym przez ReTo gościem jest Avi. Czy to znaczy, że finalnie na płycie nie pojawi się nagrany wspólnie z Qrym numer „Stary dobry ja”? Przekonamy się wkrótce.

Fani zamawiający na chillwagon.pl wydanie fizyczne „W samo południe” mają do wyboru dwie wersje – „gołą” i wzbogaconą o pakiet dodatków – koszulkę, zapalniczkę, plakat i obowiązkowe vlepki. Wydawnictwo doczeka się także dedykowanego boksu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez chillwagon.co (@chillwagon.co)

Polecane

Share This