Retransmisje Open’erowych koncertów

Część koncertów, które odbyły się w dniach 30.06-3.07 br. została zarejestrowana i wkrótce zaprezentujemy je na stronie opener.pl.


2011.10.28

opublikował:

Retransmisje Open’erowych koncertów

Już w listopadzie pierwsze ważne informacje dotyczące przyszłorocznej edycji Heineken Open’er Festival. Nie zapominamy jednak o tym, co działo się podczas jubileuszowego spotkania na Babich Dołach.

Cykl retransmisji rozpoczął koncert Jamesa Blake’a z ostatniego dnia festiwalu, kiedy to natężenie niskich tonów generowanych przez zespół młodego Brytyjczyka włączyło alarmy w samochodach zaparkowanych na zapleczu Tent Stage. Ten występ będzie powtórzony na stronie opener.pl na początku grudnia.

Wśród artystów i zespołów, których koncerty planujemy wyemitować do połowy lutego są: Primus, Crystal Fighters, Kate Nash, Abraham Inc., Marcelina, Twilite, Sistars, Paristetris, D4D i The Black Tapes.

W najbliższy czwartek o godzinie 20.00 fani Open’era zobaczą i usłyszą koncert Brodki, dla której piątkowy występ na Main Stage był debiutem na naszym festiwalu. Występ w strugach deszczu bez wątpienia przejdzie do historii, choćby za sprawą dwóch zielonych sztucznych jeleni i śpiewania a cappella „Girls Just Want To Have Fun”.

Kolejne dwa koncerty to już muzyka gitarowa. W czwartek 3 listopada proponujemy retransmisję występu irlandzkiej formacji Two Door Cinema Club, a we wtorek koncert Pustek, które na tegorocznym Open’erze wystąpiły tuż przed Coldplay i The National.

Przypominamy: wszystkie retransmisje rozpoczynają się o 20.00 i są do zobaczenia wyłącznie na stronie opener.pl. Wystarczy kliknąć w zielony pasek w lewym górnym rogu strony.

Polecane

Share This