Rewolucyjne zmiany w formule Pol’and’Rock Festivalu. Organizatorzy wprowadzają płatne wejściówki

Organizatorzy wyjaśniają, dlaczego zdecydowali się wprowadzić opłaty.


2021.05.17

opublikował:

Rewolucyjne zmiany w formule Pol’and’Rock Festivalu. Organizatorzy wprowadzają płatne wejściówki

fot. Szymon Aksienionek / WOSP

Mimo postępów w szczepieniach pandemia nie ustępuje, nadal chwiejąc rynkiem koncertowym nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Część imprez – w tym m.in. Orange Warsaw Festival czy Open’er – zdążyła się już odwołać, część czeka z ogłoszeniem decyzji na rozwój sytuacji. Jeszcze inne przygotowują się do spełnienia wymogów sanitarnych, by móc gościć w tym roku widzów. W tej ostatniej grupie są organizatorzy Pol’and’Rock Festivalu, którzy w 2021 roku przenoszą się z Kostrzyna na teren położonego 5 km od centrum Płotów (woj. zachodniopomorskie) lotniska Makowice-Płoty.

Zmiana lokalizacji nie jest jedyną rewolucją szykowaną przez WOŚP. Z racji na pandemiczne ograniczenia impreza pierwszy raz będzie biletowana, a liczba dostępnych miejsc ściśle określona. Organizatorzy podkreślają, że sam festiwal nadal jest darmowy, ale – jak piszą – „w tym roku płacisz za wejściówkę, która pokrywa koszt zabezpieczenia Covid-19, ponieważ musimy zadbać o bezpieczeństwo festiwalowiczów i każdą osobę wchodzącą na teren przetestować”. To też ważne – nawet osoby, które zostały już zaszczepione, będą musiały poddawać się testom.

Sprawdź także: Kings Of Leon wrócą do Polski

Co jeszcze wiemy o wejściówkach na 27. Pol’and’Rock Festival?
– wejściówki będzie można kupić dla 1-4 osób,
– wszystkie wejściówki będą imienne,
– wszystkie rodzaje wejściówek będą w tej samej cenie – 49 zł za osobę.

Wejściówki możesz kupować już od wtorku 27.07, a więc na dni:
wtorek – niedziela
środa – niedziela
czwartek – niedziela
piątek – niedziela
sobota – niedziela

Dodatkowo dystrybuowane będą bezpłatne wejściówki na samochód, camper i przyczepę, abyśmy my mogli przygotować odpowiednią ilość miejsca.

Liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona – prosimy, aby 1 osoba z grupy podróżującej autem pobrała taki bilet.

Tegoroczna edycja Pol’and’Rock Festivalu odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021. Wśród ogłoszonych dotychczas wykonawców znaleźli się Limp Bizkit, Clutch, While She Sleeps, The Exploited, Tagada Jones, Fiddler’s Green, Dropkick Murphys, Pidżama Porno i Black River. Kolejne gwiazdy poznamy wkrótce.

Polecane

Share This