Rihanna zagrała pierwszy koncert od ośmiu lat na imprezie przedślubnej miliardera

Do sieci trafiło mnóstwo filmów z występu gwiazdy


2024.03.03

opublikował:

Rihanna zagrała pierwszy koncert od ośmiu lat na imprezie przedślubnej miliardera

Foto: @piotr_tarasewicz / @cgm.pl

Plotki o tym, że Rihanna wystąpi w tym roku na Glastonbury wcale nie muszą być tylko plotkami. Jak się okazuje, Riri dała 1 marca swój pierwszy koncert od ośmiu lat. Gwiazda wystąpiła w Indiach, na prywatnej, przedślubnej imprezie najmłodszego syna indyjskiego miliardera-przemysłowca Mukesha Ambaniego, i jego partnerki Radhiki Merchant.

Podczas ekstrawaganckiego, trzydniowego wydarzenie, które odbyło się w rodzinnym mieście Ambani, Jamnagar, Rihanna zagrała 19 numerów, w tym takie hity jak „We Found Love”, „Umbrella”, „Stay”, „Rude Boy”, „Diamonds”, „Work” i „All Of The Lights”.

– Jestem tu dziś wieczorem na cześć Ananta i Radhiki. Dziękuję, że mnie tu gościliście. Niech Bóg błogosławi wasz związek, życzę wam wszystkiego najlepszego i gratuluje – powiedziała Rihanna ze sceny.

Gwizda miała zainkasować za występ sześć milionów dolarów.

Na liście gości przyjęcia przedślubnego znalazło się mnóstwo gwiazd Bollywood, liderów biznesu, polityków i indyjskich krykiecistów. Jednym z gości miał być także założyciel Facebooka Mark Zuckerberg.

Ambani i Merchant mają pobrać się w lipcu w Bombaju. Przypomnijmy, że Mukesh wydał ponad 100 milionów dolarów na ślub swojej córki Ishy w 2018 roku, który obejmował prywatny koncert Beyoncé.

Pełna setlista koncertu Riri w Indiach:

‘Consideration’
‘Bitch Better Have My Money’
‘Wild Thoughts’
‘Pour It Up’
‘Pose’
‘Birthday Cake’
‘Man Down’
‘Rude Boy’
‘Work’
‘Needed Me’
‘Where Have You Been’
‘We Found Love’
‘Umbrella’
‘Stay’
‘All Of The Lights’
‘Run This Town’
‘Desperado’
‘Woo’
‘Diamonds’

Polecane

Share This