Rita Ora: Oficjalnie wycofałam się z „rynku”. Gwiazda potwierdza krążące od jakiegoś czasu plotki

Piosenkarką opowiedziała o sekretnej uroczystości w Londynie


2023.01.29

opublikował:

Rita Ora: Oficjalnie wycofałam się z „rynku”. Gwiazda potwierdza krążące od jakiegoś czasu plotki

W rozmowie z brytyjskim Heart Breakfast Show, Rita Ora powiedziała, że ona i reżyser „Thor” pobrali się podczas prywatnej ceremonii w Londynie. „Tak, to prawda”, powiedziała, gdy zapytano ją czy plotki o jej ślubie są prawdziwe. „Mówią, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Oficjalnie wycofuję się z rynku, ludzie” – dodała gwiazda.

Do tej pory, zarówno Ora, jak i Taika Waititi unikali pytań i milczeli na temat ślubu. Po raz pierwszy plotki o ich zaręczynach pojawiły się w czerwcu 2022 roku. Waititi zakończył nawet słynny wywiad w brytyjskim programie This Morning w 2022 roku, kiedy został zapytany o to, czy para zamierza się pobrać. Oboje milczeli także po tym, jak w sierpniu 2022 roku pojawiły się plotki o ślubie.

Widać Rita miała już dość zaprzeczania swojemu szczęściu i w Heart Breakfast Show przyznała, że ceremonia ślubna była idealna:

„Było po prostu miło i idealnie… zupełnie tak, jak tego chciałam” — powiedziała.

„Przepraszam, to nie było takie interesujące jakbyście chcieli. Pewnego dnia zorganizujemy wielkie przyjęcie. Znajdę czas na wielką, wielką imprezę” – dodała Ora.

Wywiad, którego udzieliła wokalista związany był z premierą jej nowego singla zatytułowanego „You Only Love Me”. W klipie do numeru, Rita szykuje się do ceremonii ślubnej.

Polecane

Share This