Robbie Williams gwiazdą świątecznego koncertu TVP


2019.11.26

opublikował:

Robbie Williams gwiazdą świątecznego koncertu TVP

fot. mat. pras.

Robbie Williams przyjedzie do Polski, by dać koncert na uroczystej gali TVP. Nagranie występu gwiazdora odbędzie się 8 grudnia w toruńskim. Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Artysta wraz z pełnym zespołem wykona w Toruniu świąteczne klasyki oraz nowe utwory ze swojej płyty „The Christmas Present”.

„The Christmas Present” to pierwszy w karierze świąteczny album Robbie’ego Williamsa. Na dwupłytowe wydawnictwo składają się dwie części – „Christmas Past” i „Christmas Future” – pełne zarówno nowych utworów Robbiego, jak i świątecznych klasyków oraz wyjątkowych gości. Robbie Williams nagrał swoje wersje takich utworów jak „Winter Wonderland”, „Santa Baby” z niemiecką wokalistką Helene Fischer, „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow” i „Merry Xmas Everybody” z Jamiem Cullumem, a także zupełnie nowe utwory w zimowych stylu, między innymi „Fairytales” z Rodem Stewartem, „Bad Sharon” z udziałem… boksera Tysona Fury’ego, a także cover „Christmas (Baby Please Come Home)” nagrany z Bryanem Adamsem. Singlem promującym album jest utwór „Time For Change”.

Płyta „The Christmas Present” dostępna jest już w sprzedaży na CD (standard i deluxe) oraz podwójnym winylu, a także w serwisach cyfrowych. Nagranie świątecznej gali Robbiego Williamsa w Toruniu zostanie wyemitowane przez TVP2 podczas tegorocznych Świąt.

Polecane

Share This