Robicie w szkole dyskotekę, na której małe dzieci śpiewają „pizda nad głową” – Popek ostro o nauczycielach


2015.05.26

opublikował:

Robicie w szkole dyskotekę, na której małe dzieci śpiewają „pizda nad głową” – Popek ostro o nauczycielach

Popek odniósł się do krążącego po sieci filmiku zatytułowanego „Gang Albanii w podstawówce na dyskotece”. Wideo, które znajdziecie poniżej przedstawia dzieci ze szkoły podstawowej bawiące się w trakcie dyskoteki i śpiewające „Pizda nad głową, pi pi pizda nad głową. Kręć dupą swoją, kre kre kręć dupą”, czyli słowa refrenu utworu Gangu Albanii zatytułowanego „Klub go go”.

W opublikowanym na swoim fanpage`u oświadczeniu Popek krytykuje ostro krytykuje nauczyciela, który dopuścił do tego, by uczniowie podstawówki bawili się przy Gangu Albanii, a następnie sfilmował dzieci i opublikował je w sieci nazywając go głupim. Nie wiadomo, czy za publikację nagrania faktycznie odpowiada nauczyciel, ale ważniejszy jest sam fakt obecności „Klubu go go” na szkolnej dyskotece.

Powinniście być autorytetem, osobami do naśladowania. Ja tylko bawię się muzyką. I wy małym dzieciom robicie takie coś? To wy im robicie krzywdę. Robicie w szkole dyskotekę, na której małe dzieci śpiewają „pizda nad głową”. Powinno być wam wstyd. Trochę ogłady, durnie bez szkoły – mówi Popek.

KOMUNIKAT DLA NAUCZYCIELI OD DYSKOTEKI DLA DZIECI !!!!!!

Posted by Gang Albanii Oficjalnie on 23 maja 2015

Polecane

Share This