Rod Stewart wystąpi w Polsce

Artysta da u nas jeden koncert.


2018.11.19

opublikował:

Rod Stewart wystąpi w Polsce

foto: Karol Makurat / tarakum.pl

Kolejne koncertowe ogłoszenie na dziś. 21 czerwca w Tauron Arenie Kraków wystąpi Rod Stewart. Artysta przyjedzie do Polski promować swój trzydziesty album w karierze, wydany pod koniec września „Blood Red Roses”. Organizatorem występu będzie agencja Live Nation. Ogólna sprzedaż biletów ruszy w piątek, wcześniej wejściówki będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy oraz zarejestrowani użytkownicy Live Nation.

Dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi i stylowi, Rod Stewart tworzy muzykę we wszystkich gatunkach – od rocka przez folk, soul, R&B, a nawet amerykański standard. To wszystko czyni go jedną z niewielu gwiazd, która może poszczycić się albumami zdobywającymi czołówki list przebojów przez wszystkie dekady swojej kariery.

Rod Stewart Live in Concert w 2019 roku ma być połączeniem klasycznych hitów i nowości w charakterystycznym dla tego artysty, oszałamiającym stylu. Podczas koncertu z pewnością nie zabraknie klasyków ze jego błyskotliwej twórczości. Z ponad 200 milionami sprzedanych płyt, Rod Stewart należy do czołówki artystów z najlepszymi wynikami na całym świecie.

Polecane

Share This