Roksana Węgiel dostała nową pracę w TVP

Gwiazda pojawi się w nowym programie stacji.


2021.07.20

opublikował:

Roksana Węgiel dostała nową pracę w TVP

fot. Maciej Zawada

Od kilku tygodni realizowane są zdjęcia do programu „You Can Dance – Nowa Generacja”, który na antenie TVP2 zagości już we wrześniu tego roku. Po castingach, które odbywały się w największych miastach w Polsce, przyszedł czas na nagrania kolejnego etapu – akademii. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka wspiera uczestników biorących udział w jedynym w Europie talent show poświęconemu w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Piosenkarki nie zabraknie także w odcinkach studyjnych.

Roksana Węgiel jako 13-latka wystąpiła w pierwszej edycji „The Voice Kids”, którą wygrała. Doskonale zdaje więc sobie sprawę, jakie emocje towarzyszą uczestnikom w programie telewizyjnym. Dodatkowo kilka miesięcy temu Roksana brała udział w programie tanecznym. Razem z przyjaciółką Oliwią Górniak wygrała trzecią edycję „Dance Dance Dance”, czym udowodniła, że jej talent jest wielowymiarowy.

Sprawdź także: Halsey urodziła i pokazała rodzinne zdjęcie

„You Can Dance – Nowa Generacja” zagości na ekranach już we wrześniu w TVP2. Taneczne poczynania uczestników w wieku 8-13 lat oceniać będzie jury – Klaudia Antos, Michał „Misha” Kostrzewski oraz przewodniczący jury Agustin Egurrola.

Polecane

Share This