Roksana Węgiel: „Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko”


2020.02.17

opublikował:

Roksana Węgiel:  „Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko”

Roksana Węgiel zwróciła się na Instagramie do swoich fanów, żeby nie zawsze ufali w doniesienia prasy. Zachęciła tez swoich wielbicieli, żeby nie przejmowali się tym, co mówią inni i robili swoje.

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych…nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie! – napisała piosenkarka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych…nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym co robię, może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego co widzi się w internecie, nie wierzcie we wszystko co piszą media bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni Dlatego moje kochane Węgielki i wszyscy którzy obserwują mnie na tym koncie! Nie przejmujcie się tym co mówią inni, róbcie swoje walczcie o siebie, róbcie to co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej Kocham Was!!! Nigdy się nie poddawajcie!#węgielkiteam #teamwęgiel #nevergiveup

Post udostępniony przez ROKSANA WĘGIEL ✖️✖️✖️ (@roxie_wegiel)

Polecane

Share This