Rosalie. w wyjątkowej odsłonie dla „The Circle° Sessions”

Wokalistka prezentuje "IDeal", jakiego nie znacie.


2021.11.19

opublikował:

Rosalie. w wyjątkowej odsłonie dla „The Circle° Sessions”

fot. mat. pras.

Rosalie. jako pierwsza polska wokalistka wzięła udział w „The Circle° Sessions”. Sprawdźcie jak wykonała tytułowy utwór z albumu „IDeal”.

„The Circle° Sessions” to prestiżowy cykl prezentujący wykony live najciekawszych artystów z całego świata, reprezentujących różne gatunki muzyczne. Każda live sesja realizowana jest w innej, oryginalnej lokalizacji. W tym roku po raz pierwszy do udziału w tej wyjątkowej produkcji została zaproszona dwójka polskich artystów, w tym m.in. Rosalie..

„IDeal”, pochodzący z albumu o tym samym tytule, to jeden z dwóch numerów, które zaprezentowała Rosalie.. Odsłona druga już niebawem.

Oba wykonane utwory będzie można usłyszeć live jeszcze w tym roku podczas So Ideal Tour. Będzie to seria limitowanych koncertów, które odbędą się w wyjątkowych miejscach. Formuła występów będzie różnić się od dotychczasowych przede wszystkim akustycznymi aranżacjami. Dotychczasowy skład koncertowy (Adam Świerczyński – bass, Tymek Krajniak – perkusja, Tomek Sołtys – klawisze) uzupełni gitarzysta Kacper Budziszewski.

Rozkład jazdy:
1.12 – Warszawa, Jassmine
4.12 – Gdański Teatr Szekspirowski
12.12 – Poznań, Pawilon

Polecane

Share This