Rover – „Roadtrip 2” (wideo)

Teledysk zapowiada album "Odźwierny".


2013.07.07

opublikował:

Rover – „Roadtrip 2” (wideo)

Publikując wywiad z Roverem, napisaliśmy, że czekamy na klip rapera. Oto on – teledysk do utworu „Roadtrip 2”. To już trzeci klip promujący nadchodzący album artysty pt. „Odźwierny”. Za muzykę odpowiedzialny jest Sakier. Teledysk zrealizowano w Holandii.

{reklama-hh}„Stałość jest nie do przyjęcia – przynajmniej w moim życiu i w kwestii dotyczącej podróży. Nie wyobrażam sobie codziennego funkcjonowania bez ciągłej zmiany miejsc i co najważniejsze poznawania, bo o to w tym wszystkim chodzi – by poznawać rzeczywistość, która nas otacza i czerpać z doświadczeń. Poza tym wyjazdy sprzyjają pasji, np. fotografii”
– mówi Rover.

Holandia w klipie została przedstawiona w sposób daleki od stereotypowego postrzegania jej przez raperów. Jak odnosi się do tego artysta? „Nie zastanawiałem się nad tym czy przedstawiam Holandię w inny sposób. Chciałem ją natomiast przedstawić tak, jak widziałem ją podczas podróży, bez zafałszowania rzeczywistości niepotrzebnymi wersami. To, że raper x oraz raper xxx byli już przykładowo w Amsterdamie i pokazali go w określony sposób, nie świadczy o tym, że temat został w pełni wyczerpany. Stąd też chciałem pokazać mój świat i mój pogląd na podróże – jeżeli słuchając, czujesz to o czym opowiadam to chylę czoła przed uniwersalizmem emocji i cieszę się, że w tym momencie słuchacz jest uczestnikiem wspólnej podróży” – komentuje Rover.

Tagi


Polecane

Share This