Ruby gotów bić się z Kalim

Kolejny raper chce rozwiązać konflikt przy użyciu siły.


2019.02.28

opublikował:

Ruby gotów bić się z Kalim

fot. mat. pras.

Kilka dni temu Bezczel proponował Szpakowi, że zamiast walczyć z nim na gali Fame MMA, panowie mogą po prostu powalczyć przed wejściem. Teraz podobne rozwiązanie proponuje Ruby, który prowadzi otwartą wojnę z Kalim.

Dobrze wiesz, co odj****eś przez te wszystkie lata. Wie o tym Śląsk. Ja nie mam się czego wstydzić. Ja chodzę po Śląsku z głową podniesioną do góry. Ty jesteś zwykłym fletem, który każdemu jest winien pieniądze. Za to, że nazwałeś mnie “pseudo-prawilniakiem”, dostaniesz w pysk i tylemówił w opublikowanym na Instastory nagraniu Kali.

Ruby przyjmuje wyzwanie, pisząc: – Po pierwsze, sprowokowałeś tym postem i tym poniżającym zdjęciem. Twoi fani będą za tobą, ale normalni ludzie widzą, że pod publikę mnie zaatakowałeś. Zero argumentów, bo jak zwykły frajer nie potrafiłeś zadzwonić. Napisałem przed tym śmiesznym filmikiem, że nie posługuję się nazwą “Ganja Mafia”, a ty mi zabraniasz? Ludzie cię już dawno rozkminili. Później mówisz, że życzysz mi powodzenia. Jesteś człowiekiem bez honoru i przed całą Polską wyzywam Cię na “solo”. Nie bądź tchórz i się nie broń wspólnikiem, bo zawsze za jego plecami. Co to k**** ma być, że ty mi odpowiedź z kolegą nagrywasz? Powtarzam, nie bądź c**a i sobie to wyjaśniamy w cztery oczy. Miałeś odwagę zrobić zaczepkę, miej odwagę stanąć do “solówki”. Ja jestem sam.

Polecane

Share This