Russell Brand oskarżony o gwałt. Katy Perry wiedziała o tym już 10 lat temu?

Wypowiedzi artystki w sprawie byłego męża nabierają dziś innego znaczenia.


2023.09.20

opublikował:

Russell Brand oskarżony o gwałt. Katy Perry wiedziała o tym już 10 lat temu?

fot. mat. pras.

Ostatnie dni przyniosły nieciekawe informacje na temat Russella Branda. Brytyjski aktor i komik został oskarżony przez cztery kobiety o szereg nadużyć seksualnych, w tym gwałt. Brand stanowczo odpiera oskarżenia, sugerując, że to spisek uknuty przez kogoś, kto chce mu zaszkodzić.

Aktor miał się dopuszczać wspomnianych przestępstw w latach 2009-2013. Przypomnijmy – część tego okresu twórca był w związku z Katy Perry. Wokalistka potwierdziła związek w 2009 r., rok później para wzięła ślub, ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie kilka miesięcy. Perry rozstała się z Brandem w 2011 r., a dwa lata później udzieliła wywiadu, w którym mówiła o „prawdziwej prawdzie” na temat byłego partnera. Wokalistka nie chciała wówczas wyjawiać, co ma na myśli.

Czułam dużą odpowiedzialność za to, że to się skończyło, ale potem dowiedziałam się prawdziwej prawdy, którą niekoniecznie mogę ujawnić, ponieważ trzymam ją zamkniętą w sejfie na deszczowy dzień. Odpuściłam i pomyślałam: to nie przeze mnie, to jest poza mną. Więc odeszłam od tego – mówiła przed dekadą Katy.

Teraz sprawa wraca w kontekście oskarżeń wobec Branda. Czy artystka faktycznie już 10 lat temu wiedziała o niecnych występkach jej partnera? Niewykluczone, że Perry wkrótce odniesie się do słów sprzed dekady.

Polecane

Share This