Ruszył preorder debiutanckiej płyty zwyciężczyni „The Voice Kids”


2020.06.17

opublikował:

Ruszył preorder debiutanckiej płyty zwyciężczyni „The Voice Kids”

„Afirmacja” – taki tytuł nosić będzie debiutancka płyta AniKi Dąbrowskiej, zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids”. Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą. To płyta pełna utworów niosących radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. Debiutancki krążek AniKi Dąbrowskiej trafi do sklepów i serwisów cyfrowych 26 czerwca.

Czekałam na ten moment całe swoje życie. Od najmłodszych lat – kiedy tylko zaczęłam śpiewać! Patrząc na płyty swoich idoli – marzyłam o tym, by móc kiedyś wydać własną. Lata pracy nad głosem, pracy nad sobą, zmagań z przeciwnościami losu i mnóstwo doświadczeń scenicznych na festiwalach krajowych i międzynarodowych, a przede wszystkim nieustanna wiara w to, że marzenia się spełniają. To wszystko przy nieopisanym wsparciu najbliższych doprowadziło mnie do tego miejsca. Oto spełnia się moje największe marzenie – powiedziała AniKa Dąbrowska.

SPRAWDŹ TAKŻE: Dlaczego Amerykanie mają większe problemy z policją niż Europejczycy? Snoop i Tom Morello wskazują przyczynę

Tracklista:

1. Afirmacja (Intro)
2. Małe skrzydła
3. Niewidzialna
4. Sitowie
5. Do końca świata
6. Oddycham chwilą
7. Nawet jeśli jutra nie ma
8. Do gwiazd
9. Tak jak ja
10. Miłość
11. Małe skrzydła (Acoustic)

Polecane

Share This