Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Petera Gabriela

Artysta wystąpi w maju w Łodzi.


2013.11.09

opublikował:

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Petera Gabriela

Peter Gabriel, legenda muzyki drugiej połowy XX wieku, wystąpi 12 Maja 2014 w łódzkiej Atlas Arenie, wykonując w całości swój wybitny solowy album „So”. W 25 rocznicę wydania multiplatynowego albumu „So” Peter Gabriel wyrusza w trasę wraz z zespołem, który towarzyszył mu przeszło 25 lat temu.

Kiedy Peter rozpoczął pracę nad swoim piątym albumem, w lutym 1985 roku w starym gospodarstwie Ashcombe w pobliżu Bath, nie przypuszczał jak wielki i trwały wpływ na świat muzyki przyniesie ten album. Wydany w 1986 roku, „So” stał się jednym z albumów definiujących epokę. Kultowa płyta z przebojami takimi jak „Sledgehammer”, „Don’t Give Up” z Kate Bush i „In Your Eyes” z filmu „Say Anything” osiągnęła milionową sprzedaż i została obsypana dziesiątkami nagród.

Opisując „So”, Gabriel, podkreśla m.in, że album jest hołdem dla muzyki, przy której się wychował – hołdem dla soulu i bluesa. Tworząc i grając „So” Peter Gabriel stał się świadomym, spełnionym artystą, artystą kultowym w swoim nurcie, a album „So” jest uznawany za stałą, ponadczasową ideę.

Peter Gabriel

12 maja 2014

Atlas Arena, Łódź

Ceny Biletów:

Trybuny 220 PLN – 286 PLN    

Golden Circle (z opcją wcześniejszego wejścia)  330 PLN    

Golden Circle 242 PLN

Płyta 187 PLN

osoby niepełnosprawne 187,00 PLN

W sprzedaży są także bilety VIP. Wejściówki można nabyć na www.livenation.pl .

Polecane

Share This