Ruszyły aukcje winyli Dawida Podsiadło. Do rąk fanów trafi zaledwie 14 płyt

Wyjątkowa inicjatywa towarzysząca promocji nadchodzącego wydawnictwa.


2021.11.27

opublikował:

Ruszyły aukcje winyli Dawida Podsiadło. Do rąk fanów trafi zaledwie 14 płyt

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Już za tydzień na rynku pojawi się nowe koncertowe wydawnictwo Dawida Podsiadło – „Leśna Muzyka (live, czyli na żywo)”. Materiał ukaże się na płytach CD w dwóch wersjach – ogólnodostępnej oraz specjalnej, którą kupić mogą jedynie osoby posiadające bilety z trasy Leśna Muzyka. Dodatkowo do rąk fanów trafią wyjątkowe winyle, które można nabyć jedynie za pośrednictwem Allegro Charytatywni.

Bank Credit Agricole i Dawid Podsiadło działają razem, by uświadamiać o zanieczyszczeniu środowiska tworzywami sztucznymi. Aby zwrócić uwagę na ten problem, scenografia trasy „Leśna Muzyka”, której bank był partnerem powstała z plastikowych odpadów.

Po zakończeniu trasy plastik ten dostał… trzecie życie. Elementy scenografii zostały przerobione na 14 unikatowych winyli. Każdy z nich jest wykonany ręcznie i zawiera inny utwór Dawida Podsiadło w wersji koncertowej z trasy „Leśna Muzyka” oraz cover utworu „Sailing” zaśpiewany przez Julię Pietruchę.

Już teraz jeden z tych wyjątkowych winyli, a także bilet na wybrany koncert Dawida Podsiadło i plakat z autografem artysty mogą być Twoje.

Wylicytuj je na aukcji, z której dochód trafi do Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste. Masz czas do 29 listopada – czytamy w opisach aukcji.

Każda z płyt jest jedyna w swoim rodzaju i każda wygląda zjawiskowo. Zobaczcie, jak prezentują się winyle.

Jeśli chcecie wziąć udział w licytacjach, kliknijcie tutaj.

Polecane

Share This