Ruszyły zdjęcia do The Voice of Poland – poznaliśmy pełny skład jury

Wczoraj rozpoczęły się nagrania The Voice of Poland


2020.08.11

opublikował:

Ruszyły zdjęcia do The Voice of Poland – poznaliśmy pełny skład jury

Alicja Szemplińska - zwyciężczyni ostatniej edycji VOP. Foto: P. Tarasewicz / Universal Music Polska

Na trenerskich fotelach zasiadają Urszula Dudziak, Edyta Górniak, Michał Szpak oraz Tomson i Baron zzespołu Afromental.

Ponad 90 uczestników spośród 12 tysięcy osób, które zgłosiły się do programu, zaprezentuje swoje wokalne umiejętności na najlepszej scenie muzycznej w Polsce. Talent uczestników jedenastej edycji The Voice of Poland ocenią dobrze znani widzom trenerzy.

W programie ponownie zobaczymy Edytę Górniak, która zasiadała na trenerskim fotelu w trzeciej, piątej i szóstej edycji show.

Co skłoniło wokalistkę do wzięcia udziału w nowej odsłonie programu – sentyment a może muzyczne uzależnienie?

– Uzależniona jestem tylko od dobrej energii i od smacznej wody (śmiech). Zaproszenie do kolejnej edycji The Voice of Poland przyjęłam zdecydowanie z sentymentu – wyjaśnia trenerka, którą po raz ostatni mogliśmy oglądać na czerwony fotelu w 2018 roku w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”.

To właśnie podopieczna Edyty Górniak – Roksana Węgiel, wygrała wówczas program i w błyskawicznym tempie stała się jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce i zagranicą.

– Oba formaty są w równym stopniu trudne i wymagające, każdy na swój sposób. Wspólnym mianownikiem natomiast dla każdej z tych edycji, jest wytężony poziom koncentracji wszystkich trenerów, a także poczucia odpowiedzialności za podejmowane wybory. W każdej edycji opieram się o swoją intuicję i doświadczenie zawodowe – wyjaśnia artystka.

Obok Edyty Górniak w muzycznym talent-show po raz pierwszy zobaczymy Urszulę Dudziak, którą wcześniej mogliśmy oglądać w The Voice Senior. Podopieczne artystki, siostry Szydłowskie, wygrały pierwszą polską edycję z udziałem seniorów.

Po raz czwarty swoim doświadczeniem aspirujących wokalistów wspierać będzie Michał Szpak. Czy to właśnie uczestnik jego drużyny powtórzy sukces Marty Gałuszewskiej z ósmej edycji i wygra nową odsłonę The Voice of Poland? Przekonamy się już niebawem.

W programie nie zabraknie także Tomsona i Barona. Będzie to już dziewiąta edycja z udziałem muzyków z zespołu Afromental. Alicja Szemplińska z ich drużyny wygrała dziesiątą, jubileuszową edycję The Voice of Poland.

Jedenastą edycję programu prowadzą Tomasz Kammel i Maciej Musiał. W gronie współprowadzących pojawią się także Adam Zdrójkowski, który wspólnie z Małgorzatą Tomaszewską zjadą Polskę wzdłuż i wszerz wręczając uczestnikom zaproszenia do programu. Duet pojawi się również w odcinkach na żywo, a sam Adam dołączy do Maciej Musiała także na etapie Bitew.

Premiera jedenastej edycji The Voice of Poland już 12 września w TVP2.

Polecane

Share This