Ryba skomentował walkę z Filipkiem

"Mało kto na mnie stawiał" - pisze na swoim profilu Ryba


2019.04.04

opublikował:

Ryba skomentował walkę z Filipkiem

Przypomnijmy, że Patryk „Ryba” Karaś stoczył w ostatnią sobotę walkę podczas gali FAME MMA. Ryba mimo, iż nie był faworytem, dość pewnie pokonał faworyzowanego Filipka. Po weekendzie, jak już emocje opadły, Patryk postanowił podsumować sobotnie starcie na swoim instagramowym profilu.

„Udało się. Po trzymiesięcznych ciężkich przygotowaniach, setkach wyrzeczeń, i ciężkiej wyrównanej walce z przeciwnikiem, który również włożył w to 150 procent sił i serca. Wyjście do klatki to niesamowite przeżycie, dla kogoś takiego jak ja, kto nigdy nie był fighterem. Wachlarz emocji, które się odczuwa jest niesamowity.  Dzięki @filipek1995 pokazałeś klasę i charakter bez względu na to kto wygrał. Dziękuję wszystkim którzy mnie dopingowali i pomagali w przygotowaniach. Zwycięstwo smakuje tym lepiej, że mało kto na mnie stawiał”.

Odpowiadając na pytania swoich obserwatorów na instastories, Ryba przyznał, że gdyby dostał w przyszłości propozycję walki w FAME MMA, to pewnie by ją przyjął.

„Zobaczymy, jeśli przydarzy się okazja żeby zawalczyć, to czemu nie”.

Na pytanie ja jego relacje z Filipkiem po walce, Patryk przyznał, że są nadal dobre i że po walce wychylili razem po kieliszku.

Polecane

Share This