Saful ponownie na ekranie, tym razem w serialu TVP

Raper wraca na mały ekran.


2023.10.11

opublikował:

Saful ponownie na ekranie, tym razem w serialu TVP

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zapowiadana od kilku lat płyta Dixon37 dotychczas nie ujrzała światła dziennego, członkowie grupy działają natomiast solo. W 2021 r. Saful wydał autorski krążek zatytułowany „Krok w chmurach”. Zanim ukaże się jego następca – o ile oczywiście się to stanie – raper ponownie pojawi się na ekranie.

Po głośnym debiucie w serialu „Ślepnąc od świateł” na podstawie powieści Jakuba Żulczyka Kamil „Saful” Nożyński pojawił się jeszcze w dwóch filmach – polskiej „Lokatorce” i w międzynarodowej produkcji „Raport z Auschwitz” w reżyserii Peter Bebjaka. Teraz artysta wraca na mały ekran.

W przyszłym roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutuje serial „Profilerka”. W kryminalnej historii poza Safulem wystąpią m.in. Michał Czernecki, Andrzej Mastalerz, Wiktoria Gorodeckaja, Mateusz Banasiuk i Mirosław Baka. Na szczegóły roli rapera musimy jeszcze poczekać, póki co mamy dla Was opis produkcji przygotowany przez jej dystrybutora:

„W spokojnych okolicach Augustowa zaczyna grasować seryjny morderca. Gdy lokalni śledczy stają przed niezwykle trudnym zadaniem rozwikłania zagadki morderstw, komisarz Karol Nadzieja zaprasza do współpracy doświadczoną profilerkę – Julię Wigier”.

Polecane

Share This