Salma Hayek najpierw oblała Eminema, a potem…

Tej ceremonii rozdania Oscarów raper i aktorka na pewno nie zapomną


2020.02.14

opublikował:

Salma Hayek najpierw oblała Eminema, a potem…

Eminem i Salma Hayek mieli nie lada spotkanie tuż po występie rapera na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. Em zagrał numer „Lose Yourself” i zszedł ze sceny. Za kulisami spotkał Salmę Hayek, która właśnie przygotowywała się do wejścia na scenę. Nie było by w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że w wywiadzie dla Variety, Slim Shady stwierdził, że był to dla niego najlepszy moment w trakcie całej ceremonii. Co tam się stało?

Z wyjaśnieniami pospieszyła Salma Hayek. Gwiazda srebrnego ekranu wrzuciła zdjęcia z Eminemem i napisała co zdarzyło się za kulisami.

Na zdjęciach wygląda jakbyśmy byli najlepszymi przyjaciółmi, a tak naprawdę kiedy schodził ze sceny, a ja przygotowałam się do wejścia to byłam tak podekscytowana jego widokiem, że przypadkowo oblałam go wodą. Jeśli przyjrzysz się naszym twarzom to zobaczysz, że jestem zmartwiona, a on przerażony. Próbowałam szybko wytrzeć wodę i przytuliłam go, mówiąc, że to miło go poznać i jestem jego ogromną fanką. Naprawdę jestem. Byłam jednak zawiedziona tym, że tak się wygłupiłam – napisała aktorka pod postem na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

In these pictures it might look like @Eminem and I are best friends, but what really happened is as he was walking offstage and I was getting ready to walk onstage, I was so shocked to see him that I spilled water all over him. If you examine our faces, I look mortified and he looks terrified of me- As I was trying to wipe it off I impulsively hugged him and I said “Nice to meet you Eminem- I’m a HUGE fan!” because I AM! But I was so disappointed that I made such a fool of myself in front of him… and then I read this [swipe right] in @rollingstone. Eminem you’re the greatest!!! If you want to read the entire article with #Eminem please see my link in bio. En estas imágenes podría parecer que Eminem y yo somos mejores amigos, pero lo que realmente sucedió es que mientras el salía del escenario y me preparaba para entrar, me sorprendió tanto verlo que le tiré agua encima. Si examinas la foto, me veo mortificado y él se ve aterrorizado de mí. Mientras intentaba limpiarlo, lo abracé impulsivamente y le dije: „Encantado de conocerte, Eminem. ¡Soy un ENORME fan!” Pero estaba muy decepcionada de haber hecho el ridículo al conocerlo… y luego leí esto [deslizar hacia la derecha] en @rollingstone. Eminem eres grande!!! Si desea leer el artículo completo con #Eminem, consulte el link en la biografía. #Oscars

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

Polecane

Share This