Sara James wystąpiła w amerykańskim Mam Talent. Zobaczcie, jak jej poszło

"Chcę, żebyś zapamiętała ten moment na zawsze" - powiedział do Polki Simon Cowell.


2022.06.15

opublikował:

Sara James wystąpiła w amerykańskim Mam Talent. Zobaczcie, jak jej poszło

fot. kadr z wideo

W końcu mogę Wam ogłosić coś, co długo było tajemnicą! Poleciałam jakiś czas temu do Los Angeles i wzięłam udział w przesłuchaniach do America’s Got Talent. Już jutro startuje najnowszy sezon, więc jeśli chcecie wiedzieć, jak mi poszło – koniecznie obserwujcie social media – w ten sposób Sara James powiadomiła pod koniec maja fanów, że wzięła udział w amerykańskim Mam Talent. Przebitki z jej udziałem pojawiły się w spotach promujących nowy sezon, stąd można było podejrzewać, że w trakcie przesłuchania Sarze poszło bardzo dobrze. Dziś wreszcie możemy zobaczyć jej występ w amerykańskim show.

Kiedy witający wokalistkę w programie Simon Cowell dowiedział się, że jest Polką, zdradził, że sam ma polskie korzenie. Zasiadający wspólnie z Cowellem w jury Howie Mandel przyznał, że jego rodzina także wywodzi się z naszego kraju. Sara zapytana, co skłoniło ją do udziału w amerykańskiej edycji programu, odparła: – Kiedy byłam mała, oglądałam filmiki z programu i byłam tym zachwycona. Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda.

Polka zaprezentowała „Lovely” z repertuaru Billie Eilish, zbierając owację na stojąco. – Słyszeliśmy przez lata wielu wokalistów, ale to było wow! Może nie było idealnie, ale masz w sobie prawdziwy blask gwiazd. Sara, to twój pierwszy raz w Ameryce? To musi być niesamowite uczucie występować przed amerykańską publicznością, pewnie o tym marzyłaś. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy przyjechałem do Ameryki, a było to 20 lat temu. To był moment, którego nigdy nie zapomnę. Chcę, żebyś i ty zapamiętała ten moment na zawsze – skomentował występ Polki Cowell, wciskając Złoty Przycisk, będący dla Sary automatyczną przepustką do odcinków na żywo.

Polecane

Share This