Sarius kończy imprezowanie z fanami. Ostatnio sytuacja wymknęła się spod kontroli

Raper przeprosił za treści, które udostępniono z jego telefonu.


2022.04.25

opublikował:

Sarius kończy imprezowanie z fanami. Ostatnio sytuacja wymknęła się spod kontroli

fot. P. Tarasewicz / CGM.PL

Obserwując w weekend stories, na których Sarius mówił do fanów, przechadzając się ulicami Zielonej Góry, było widać, że artysta jest wyraźnie zmęczony po imprezowej nocy. Raper nie ukrywa, że sytuacja odrobinę wymknęła się spod kontroli, więc jest zmuszony zakończyć imprezowanie z fanami po swoich występach.

Było grubo, after po ostatnim koncercie niestety trochę się przedłużył i trochę jakby obca osoba przejęła mi telefon i zaczęła udostępniać jakiś kontent, dlatego niestety już oficjalnie muszę wam napisać, że kończę takie afterowanie & melange ze swoimi słuchaczami i zostawiam to już tylko w gronie rodziny i najbliższych mi osób. Przypadkowo w tym wirze udostępniłem jakieś zdjęcia, które w odbiorze mogło mieć dziwny wydźwięk, za co chciałem z przeprosić z tego miejsca – skomentował raper.

Chodząc po Zielonej Górze Sarius przypomniał także federacji Fame MMA, że ma z nimi dogadaną walkę, mówiąc jednocześnie, że włodarze organizacji nie odbierają od niego telefonów, co mu się nie podoba.

Słuchajcie, wy mnie pytacie, co z moją walką? Ja pytam Fame MMA – co jest z moją walką? Odbieracie te telefony czy nie? Mamy pewne alternatywy. Co jest z wami goście, k***a, nie wiem. Taki musi być bezpośredni nurt gadania z wami. Dawajcie, odzywajcie się, co robimy, czy nic nie robimy. Bo w tym momencie to już nie są sprawy jednego ula. A ja też już jestem gotowy – komentował.

Tagi


Polecane

Share This