SB Maffija wraca do korzeni. Tomb i Deys ponownie pojawią się w ekipie?

Czy to "wiatr wielkich zmian", który zapowiadał Białas?


2023.02.14

opublikował:

SB Maffija wraca do korzeni. Tomb i Deys ponownie pojawią się w ekipie?

Odbierając nagrodę na niedawnej gali Bestsellery Empiku raper powiedział ze sceny, że „nadchodzi wiatr wielkich zmian”. Raper zapowiedział ponadto przed kilkoma dniami, że 1 marca ruszy preorder jego nowej płyty. Fani natychmiast zaczęli spekulować, że nie będzie to solówka, a kolejny krążek duetu Solar/Białas. Teraz pojawiają się ku temu poważne przesłanki.

Z instagramowego profilu SBM Labelu zniknęły wszystkie zdjęcia. Zamiast nich mamy album nawiązujący do początków duetu. Możemy zobaczyć screeny z pierwszej wymiany maili, pierwsze propsy od starszych kolegów. Dodatkowo zmiany pojawiły się na liście profili obserwowanych przez SBM Label. W tej chwili jest ich 19 i obok oczywistych kont Solara, Białasa czy Lanka, pojawili się m.in. Tomb i Deys, którzy w różnych okolicznościach rozstawali się z ekipą.

Wygląda na to, że SB Maffija wraca do korzeni. Białas deklarował na niedawnej gali Empiku, że nie wie, czy 2023 przyniesie nową odsłonę „Hotelu Maffija”. Może zamiast niego pojawi się album nagrany z artystami, którzy przewinęli się przez ekipę na przestrzeni lat?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @sbm_label

Polecane

Share This