SBM Space: Academy – nowy projekt SB Maffiji

Poznaliśmy pierwsze szczegóły przedsięwzięcia.


2021.05.30

opublikował:

SBM Space: Academy – nowy projekt SB Maffiji

fot. P. Tarasewicz

Lubująca się w nowatorskich rozwiązaniach SB Maffija, rusza z kolejnym ciekawie zapowiadającym się projektem. SBM Space: Academy, to nowa inicjatywa, która powstała w odpowiedzi na rosnące z roku na rok zainteresowanie branżą muzyczną. Słuchacze polskiego rapu nie chcą już być tylko odbiorcami, ale także twórcami, którzy wiążą z nim swoją przyszłość, nie tylko hobbystycznie.

SBM Space: Academy jest kolejną atrakcją towarzyszącą piątej edycji SBM FFestivalu, a wziąć w niej udział mogą wszyscy posiadacze aktywnych biletów na to wydarzenie. Tegoroczna odsłona odbędzie się hybrydowo: stacjonarnie w SkyBoxie na stadionie Legii Warszawa oraz online, na stronie internetowej SBM FFestivalu. Dzięki temu rozwiązaniu w warsztatach będą mogli wziąć udział nawet wszyscy festiwalowicze, bez względu na aktualnie obowiązujące restrykcje związane z pandemią.

Wśród prelegentów znajdą się osoby na co dzień pracujące za kulisami rapowej sceny. O produkcji koncertów i wyzwaniach czyhających na ich organizatorów opowiedzą Magda Dubrawska i Klaudia Żułcińska. W portfolio SOLD OUT Agencji znajdują się m.in. trasy koncertowe artystów SBM Label, wydarzenia towarzyszące premierom płyt, a także festiwale, które z roku na rok organizowane są z jeszcze większym rozmachem, aby zapewnić słuchaczom rozrywkę na najwyższym poziomie. Z kolei temat PR-u i marketingu w branży rapowej poruszą Kacper Szymański i Kacper Janus. Zainteresowani ścieżką powstawania najgłośniejszych kawałków z pewnością odnajdą się na warsztatach z Dominikiem Iwanem i Jonathanem Łosiem z Nobocoto Studio, dla których chlebem powszednim jest współpraca z czołowymi raperami przy najlepiej sprzedających się albumach w Polsce. Pełny skład prelegentów SBM Space: Academy zostanie ogłoszony wkrótce, ale organizatorzy już teraz zapewniają, że warto poczekać.

Sprawdź także: Po śmierci Prestona Bedoes atakuje raperów za fejkowe akcje promocyjne

Rejestracja na warsztaty stacjonarne rozpocznie się 1 czerwca na tej stronie w zakładce SBM Space, a 8 czerwca wybranej grupie osób zostanie udostępniony bilet, którego pobranie będzie możliwe przez 24h. Jeśli w tym czasie wejściówka nie zostanie pobrana, bilet przepada, a zaproszenie otrzyma kolejna osoba. Organizatorzy zwracają uwagę, że przez obostrzenia związane z pandemią, liczba miejsc na warsztaty stacjonarne jest ograniczona. Na stronie internetowej festiwalu będzie dostępny stream na żywo, dzięki czemu w SBM Space: Academy udział będą mogli wziąć wszyscy posiadacze biletów..

Warsztaty odbędą się w dniach:
11.06., g. 17:00 – 20:00 – Organizacja koncertów – SOLD OUT Agencja
12.06., g. 10:00 – 13:00 – PR & marketing – SBM Label
18.06., g. 17:00 – 20:00 – Mix i realizacja – Nobocoto Studio

Opis zagadnień, które zostaną poruszone podczas poszczególnych paneli zostanie opublikowany na stronie SBM FFestivalu oraz w dedykowanym wydarzeniu w serwisie Facebook.

Organizatorzy przypominają, że zalogowanie się do strefy SBM Space jest równoznaczne z rozpoczęciem korzystania z biletu na festiwal, tym samym oznacza brak możliwości jego zwrotu.

Polecane

Share This