Schwesta Ewa i Sentino na jednej imprezie z Malikiem Montaną

To będzie ciekawe lato.


2023.03.23

opublikował:

Schwesta Ewa i Sentino na jednej imprezie z Malikiem Montaną

fot. kadr z wideo

Sentino od jakiegoś czasu koncertuje w Polsce. Wprawdzie nadal zdarza mu się odwoływać występy (bądź organizatorzy wycofują się z planów przeprowadzania tych wydarzeń), niemniej nie jest to już norma, więc jeżeli widzicie gdzieś w sieci zapowiedź występu Sebastiana, możecie z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że wydarzenie się odbędzie.

Kilka miesięcy temu Schwesta Ewa zapowiedziała, że także szykuje się do podboju polskiego rynku. Raperka ma na koncie ciepło przyjęty singiel „Powww!” z Sentino i ewidentnie nie chce na nim poprzestać – Dziękuję za platynową płytę. Czas do Polski jechać i wypuścić parę hitów – zapowiadała jesienią. Wygląda na to, że jej plany zaczynają się materializować.

Organizatorzy płockiego Polish Hip-Hop Festivalu poinformowali, że na tegorocznej edycji ich imprezy wystąpią zarówno Ewa, jak i Sentino. Impreza odbędzie się w dniach 6-8 lipca, wśród wcześniej ogłoszonych gwiazd znaleźli się m.in. Białas, Smolasty, Pezet, Paluch, Słoń, Szpaku, Molesta, Kinny Zimmer, Guzior, Jan-rapowanie, Oki, Gedz i Malik Montana. W kontekście Sentino obecność zwłaszcza tego ostatniego jest informacją wartą odnotowania. Z drugiej strony patrząc na relacje autora „Tatuażyka” z polskimi raperami i jego stosunek do naszej sceny, sama zapowiedź jego koncertu w Płocku już jest niemałą sensacją.

 

Polecane

Share This