Scream Rock Festival w Warszawie

Wielki Konkurs niecodziennej koalicji: CGM.pl, Wirtualnej Polski i Klubu Stodoła


2011.03.25

opublikował:

Scream Rock Festival w Warszawie

Scream Rock Festival zbliża się wielkimi krokami… Pierwsza edycja festiwalu to wielogodzinny maraton z najlepszymi zespołami metalowymi i rockowymi w Polsce.

 

Scream Rock Festival to idealna propozycja dla fanów różnych odmian ciężkiego brzmienia. W tym roku główną gwiazdą będzie Acid Drinkers w towarzystwie Decapitated, Blindead, Corruption, Pneumy i Broken Betty.

Specjalnie dla wszystkich fanów Klub Stodoła wraz z patronami festiwalu – CGM.PL i WP.PL przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać – poza podwójnymi wejściówkami na SRF – atrakcyjne nagrody m.in.:

– 4 podpisane płyty Blindead;

– 3 koszulki Decapitated;

– 2 plyty i dwie koszulki z podpisami, zdjęcie z zespołem Acid Drinkers;

– plakaty reklamujące festiwal;

– inne atrakcyjnie niespodzianki(!), których ni jak nie da się wycenić (co to będzie – na razie tajemnica).

W najbliższych dniach – począwszy od dziś – na łamach CGM.pl, Wirtualnej Polski (muzyka.wp.pl) i stronie klubu Stodoła pojawi się w sumie 10 konkursowych (trudnych) pytań przygotowanych specjalnie dla nas przez jednego z największych w Polsce ekspertów od ciężkiego grania.

Wśród osób, którym uda się poprawnie odpowiedzieć na największą liczbę konkursowych pytań sprawiedliwie rozdzielimy zgromadzone fanty. Gdy zwycięzca będzie jeden, to jak w Toto Lotku, zgranie wszystko dla siebie!

Pierwsze dwa pytania (najłatwiejsze;)) już dziś na CGM.pl:

1. Podaj nazwy przynajmniej trzech zespołów, z którymi, poza Blindead, współpracował Patryk Zwoliński.

2. Dopasuj imiona do nazwisk muzyków Acid Drinkers i utwórz z nich aktualny skład zespołu.

(Wojciech, Dariusz, Maciej, Przemysław, Robert, Tomasz, Aleksander, Piotr, Pukacki, Kuik, Moryto, Mendyk, Popowicz, Starosta, Friedrich, Wejman).

Poprawne odpowiedzi należy kierować na adres: promocja@stodola.pl wpisując w temacie „SRF – KONKURS”, a w treści podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jedna osoba może przesłać tylko jeden zestaw odpowiedzi na każdy zestaw pytań. Odpowiedzi dublujące się, nadsyłane przez jedną osobę z różnych adresów nie będą w ogóle brane pod uwagę w konkursie.Termin nadsyłania odpowiedzi mija 30 marca 2011.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronach CGM.pl, Wirtualnej Polski i Klubu Stodoła 31 marca 2011.

UWAGA: organizatorzy przewidują możliwość rozegrania „dogrywki” w przypadku, gdyby liczba osób które poprawnie odpowie na wszystkie pytania konkursowe przekraczała znacznie pulę wejściówek i nagród w konkursie.

****

Scream Rock Festival 2011:

ACID DRINKERS

DECAPITATED

BLINDEAD

CORRUPTION

PNEUMA

BROKEN BETTY

2 kwietnia 2011

Klub Stodoła

Ul. Batorego 10

Otwarcie drzwi: 17:30

start : 18.20

Ceny biletów: 49 zł (przedsprzedaż), 59 zł (w dniu koncertu)

Punkty sprzedaży biletów: Kasa klubu Stodoła (ul Batorego 10, 22 825 60 31, czynna: pn-pt 9:00-21:00, sob 9:00 14:00) oraz Sklepy Media Markt i Saturn, Bileterie Empik oraz punkty sprzedaży Ticketpro (www.ticketpro.pl) i Eventim (www.eventim.pl) na terenie całego kraju.

Organizator koncertu: Klub Stodoła

Polecane

Share This