Sean Kingston w Palladium

Ostatni tydzień sprzedaży biletów na pierwszy koncert w Polsce


2009.10.28

opublikował:

Sean Kingston w Palladium

Królewicz jamajskiej sceny muzycznej, serwujący energetyczną mieszankę reggae, hip-hopu, dancehallu zagra 1 grudnia 2009 w warszawskim klubie Palladium.

Dziewiętnastoletni Sean Kingston zadebiutował w 2007 roku singlem Beautiful Girls i od razu zjednał sobie miliony ludzi na całym świecie! Wszyscy doskonale pamiętają uśmiechniętego pulchnego murzynka, ubranego w koszulę flanelową, wyśpiewującego szlagwort jednej z najsłynniejszych piosenek o miłość Stand By Me.

Jamajskie rytmy mieszające się z melodyjnym hip-hopem i popem, oraz niezwykłe wdzięki i charakterystyczny głos lekko podbity efektem, to niewątpliwie klucz do sukcesu Seana. Beautiful Girls, ze wspomnianym samplem Stand By Me został legalnie ściągnięty z internetu aż 4 i pół miliona razy i stał się jednym z największych przebojów 2007 roku!

Historia młodego chłopaka, który ucieka od rodzinnych problemów w muzykę zaintrygowała producenta J.R. Rotema, który szybko doprowadził do podpisania kontraktu z wytwórnią Epic. Debiutancki krążek Sean Kingston sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy na całym świecie. Z tego albumu pochodzą również single: Take You There i Love Like This.  Mimo swojego młodego wieku do tej pory sympatyczny Jamajczyk współpracował z Natashą Bedingfield, Flo Rida, Fergie.

W tym roku ukazał się drugi album Seana zawierający takie hity jak Fire Burning wyprodukowany przez RedOne twórcę megahitu Poker Face (Lady Gaga). Kolejnym singlem z albumu jest utwór  Face Drop wykonany w duecie z Wyclefem Jeanem. Tomorrow pokazuje rozwój Seana jako mężczyzny, jak również artysty, który opisuje zmiany, jakie nastąpiły w jego życiu po wydaniu premierze pierwszej płyty.

W grudniu tego roku Sean Kingston rozgrzeje warszawską publiczność na pierwszym koncercie w Polsce!

Więcej na: http://www.seankingston.com/

Sean Kingston

1 grudnia 2009

Warszawa, Palladium

ul. Złota 7/9, start: 20.00

Ceny biletów: 85 zł, 95 zł (od 1 listopada), 110 zł (w dniu koncertu)

Sprzedaż biletów w Warszawie:

Bileterie EMPiK, Eventim (www.eventim.pl), Ticketpro (www.ticketpro.pl), Shortcut Traffic-Club, eBilet tel  08013106, 602 704 671, 606 916 988, Kasy Teatralne CH Galeria Mokotów oraz w sieci sklepów Media Markt i Saturn.

Sprzedaż ogólnopolska: sieć Bileterii EMPiK, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.shortcut.pl, sklepy sieci Media Markt i Saturn oraz za pośrednictwem www.goodmusic.com.pl

Polecane

Share This