Sean Kingston wystąpi w Warszawie

Królewicz jamajskiej sceny muzycznej, Sean Kingston, 1 grudnia 2009 wystąpi w warszawskim klubie Palladium


2009.09.27

opublikował:

Sean Kingston wystąpi w Warszawie

Dwudziestojednoletni Sean Kingston zadebiutował w 2007 roku singlem Beautiful Girls i od razu zjednał sobie miliony ludzi na całym świecie! Wszyscy doskonale pamiętają uśmiechniętego pulchnego murzynka, ubranego w koszulę flanelową, wyśpiewującego szlagwort jednej z najsłynniejszych piosenek o miłość Stand By Me.  Jamajskie rytmy mieszające się z melodyjnym hip-hopem i popem, oraz niezwykłe wdzięki i charakterystyczny głos lekko podbity efektem, to niewątpliwie klucz do sukcesu Seana. Beautiful Girls, ze wspomnianym samplem Stand By Me został legalnie ściągnięty z internetu aż 4 i pół miliona razy i stał się jednym z największych przebojów 2007 roku!

Historia młodego chłopaka, który ucieka od rodzinnych problemów w muzykę zaintrygowała producenta J.R. Rotema, który szybko doprowadził do podpisania kontraktu z wytwórnią Epic. Debiutancki krążek Sean Kingston sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy na całym świecie. Z tego albumu pochodzą również single: Take You There i Love Like This.  Mimo swojego młodego wieku do tej pory sympatyczny Jamajczyk współpracował z Natashą Bedingfield, Flo Rida, Fergie.

W tym roku ukazał się drugi album Seana zawierający takie hity jak Fire Burning wyprodukowany przez RedOne twórcę megahitu Poker Face (Lady Gaga). Kolejnym singlem z albumu jest utwór  Face Drop wykonany w duecie z Wyclefem Jeanem. Tomorrow pokazuje rozwój Seana jako mężczyzny, jak również artysty, który opisuje zmiany, jakie nastąpiły w jego życiu po wydaniu premierze pierwszej płyty.

W grudniu tego roku Sean Kingston rozgrzeje warszawską publiczność na pierwszym koncercie w Polsce! Sprzedaż biletów ruszy 30 września!

Organizator koncertu: Good Music Productions http://www.goodmusic.com.pl/

Polecane

Share This