Sebastian Fabijański rozwija „R.A.P.” jako „Rymowaną Anatomię Prawdy”. „To esencja mojego rozumienia rapu”

Fabijański i Młody Jimm gośćmi nowego odcinka Flintesencji.


2021.04.19

opublikował:

Sebastian Fabijański rozwija „R.A.P.” jako „Rymowaną Anatomię Prawdy”. „To esencja mojego rozumienia rapu”

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na 7 maja Fabijański i Młody Jimm zaplanowali premierę albumu swojej grupy skandal. Wydawnictwo zatytułowane „R.A.P. (Rymowana anatomia prawdy)” promują dotychczas single „Song” i „Sars (J***ć Covid)”. Niedługo przed premierą krążka artyści odwiedzili naszą redakcję, by spotkać się z Marcinem Flintem.

Prezentowaliśmy Wam już fragment rozmowy, w którym artyści tłumaczą genezę nazwy zespołu i odbiją argumenty o lansowanie się na klasycznym krążku Molesty.

Zacząłem kminić nad nazwą. Pomyślałem sobie, że Fabijański x Młody Jimm x Fabijański to jakoś tak… że może warto byłoby to spiąć jednym słowem. I pomyślałem: kurde, ten koleś co tam miał te beefy wszystkie, jeszcze aktor i raper, z tym młodym, nikomu nieznanym – przecież to jest skandal. Jakoś mi ten skandal wszedł i jak pomyślę, że tak się nazwaliśmy, to moim zdaniem w żaden sposób nie ujmuje to Moleście – mówił Marcinowi Flintowi Sebastian.

Sprawdź także: Ten Typ Mes z kapitalnym singlem i technologiczną nowinką

Dziś zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Flintesencji w całości. W trwającej blisko 80 minut rozmowie artyści przybliżają historię swojej współpracy i pomysłu na funkcjonowanie skandalu. Artyści mówią także o sensie, jaki kryje się za tytułem ich albumu. Sebastian nie ukrywa, że słowo rozwinął słowo „rap” do „rymowanej anatomii prawdy” po to, by oddać esencję jego rozumienia rapu.

Ten koncept był we mnie już wcześniej. Nieskromnie uważam, że jest to bardzo ciekawe rozwinięcie skrótu „R.A.P.” – komentuje artysta.

Będąc w naszej redakcji Sebastian odpowiedział także na Najgorsze Pytania Marcina Flinta. Raper odpowiada m.in. czy przyjąłby nazwisko po żonie? Czy przytyłby do filmu 30 kilogramów. Do którego domu w Harrym Potterze chciałby być przydzielony? Czy nadal może oglądać filmy Allena i Polańskiego? Czy TVP powinna robić film o Agnieszce Osieckiej? Czy rywalizuje o rozgłos ze swoją dziewczyną? Czy zagrałby rozbierana scenę z Julią Wieniawą? Wskazuje polskiego aktora, który najlepiej rapuje i trzech raperów, których zwerbowałby do swojej wytwórni.

Polecane

Share This