Sentino chce zamieszkać w Polsce na stałe

Raper wyjaśnia zmianę swojego nastawienia.


2022.10.19

opublikował:

Sentino chce zamieszkać w Polsce na stałe

fot. Instagram / @sentinobln

Sentino niespodziewanie pojawił się wczoraj na konferencji poprzedzającej celebryckie show Casino Star, udzielając przy okazji wywiadu reprezentacji kanału TVreklama. Raper przyznał, że zarabia na polskim rynku pieniądze i w związku z tym chciałby zostać tutaj na stałe. To poważny zwrot w kontekście jego dotychczasowych deklaracji, ale w związku z tym, że u Sentino jedyną stałą jest zmiana, nic nie jest już dla nas zaskoczeniem.

Nie ukrywajmy, mam w miarę dobre dochody. Na dobrą sprawę jest ważne, by być blisko rodziny. Moja matka żyje w tym kraju, moja polska rodzina żyje w tym kraju. Byłem długo za granicą, właściwie pierwsze 23 lata byłem za granicą, więc ja w Polsce spędziłem łącznie 25% swojego życia, ale tutaj zarabiam pieniądze, tutaj jestem znany, ludzie mnie lubią, albo nienawidzą – skomentował raper.

Na pytanie czy ma w Polsce więcej zwolenników czy przeciwników, artysta odparł: – W większości właśnie lubią, słuchają, wspierają, także na pewno sobie tutaj coś kupię. Założę swoją działalność, sam będę robił ubrania itd. Teraz jestem do połowy grudnia wydaje mi się, ale w przyszłym roku będą konkretniejsze kroki, żeby zaistnieć tu na stałe i wtedy wyjeżdżać do Hiszpanii rekreacyjnie.

Tagi


Polecane

Share This