Sentino do Nitro: „Twoja kobieta jest szmatą. Masz syna pół mongoloida”. Teraz raper chce zgody. Co a to NitroZyniak?

YouTuber opublikował film, w którym wyjaśnia czy jest gotowy na zgodę z raperem


2022.10.08

opublikował:

Sentino do Nitro: „Twoja kobieta jest szmatą. Masz syna pół mongoloida”. Teraz raper chce zgody. Co a to NitroZyniak?

Wczoraj informowaliśmy, że Sentino jest gotowy dogadać się z Nitrozyniakiem. Aby to zrobić, wybiera się do Polski, choć główny powód jego wyprawy ma być inny – kontrowersyjny twórca przymierza się do zagrania w Polsce kilkunastu koncertów promujących nadchodzące „ZL4EVER”. Co z tego wyjdzie? To Sentino, więc absolutnie nikt tego nie wie.

– Niedługo pojawię się w Polsce, by pierwszy raz aktywnie promować swój produkt, mianowicie „Zabójstwo liryczne”. Przy okazji porozmawiam sobie z Nitrem, żebyśmy może dali radę zblatować nasze kłótnie, nieporozumienia internetowe. Na żywo jednak się trochę fajniej rozmawia, także ja też byłbym za tym, żeby jak najszybciej puścić jakiś drop ciuchów Sicarios, bo sam nie mam już w czym chodzić. Chciałbym zrobić nową kolekcję, żebyście mieli jakieś fajne ciuchy – odgrażał się w trakcie instagramowego live’a raper.

Co na to Nitro? YouTuber opublikował na swoim kanale film, w którym jasno mówi, że raczej nie ma szans na porozumienie z Sentino.

Wiele osób pyta mnie czy będę jeszcze w stanie współpracować z tym człowiekiem. Więc ja mówię, kategoryczne NIE. Ja wiem, że świat internetowy często polega na tym, że ktoś komuś r*cha matkę, nienawidzą się , odbijają sobie dziewczyny, kopią sobie dzieci i na koniec dnia sobie piątki zbijają. Ja taki nie jestem. Wydaje mi się, że to zbyt daleko poszło. Są słowa, za które się ręki nie podaje – twierdzi NitroZyniak.

Całą wypowiedź YouTubera znajdziecie poniżej.

Polecane

Share This