Sentino o Belmondziaku, PRO8L3Mie, Eisie, Diho i relacjach z Malikiem Montaną


2021.09.16

opublikował:

Sentino o Belmondziaku, PRO8L3Mie, Eisie, Diho i relacjach z Malikiem Montaną

fot. kadr z wideo

Po kilku tygodniach walki o odzyskanie dostępu do swojego instagramowego profilu, Sentino zdołał wreszcie się tam dostać, tym samym wróciły live’y charyzmatycznego rapera. W pierwszej transmisji po przerwie King Sento zapowiedział preorder swojej kolekcji odzieży, zdradził, że planuje odsunąć się trochę od gangsta rapu i odniósł się do kilku artystów znanych z polskiej sceny.

Już jakiś czas temu Sentino zapowiedział, że chciałby nagrać kawałek z Belmondziakiem. Raper podtrzymuje swoje zdanie, mówiąc: – Nie wiem, jaką on ma sytuację w Polsce. Osobiście chcę z nim nagrać numer na „Aporofobię”, chcę z nim zrobić jakiś fajny mashupowy numer, bo mamy ogólnie różne stylówy, ale wychowaliśmy się w podobnych środowiskach, w podobnych miastach i uważam, że fajnie usłyszeć taki numer. Artysta zadeklarował przy tym, że nie będzie się wypowiadał na temat prywatnego życia Młodego G.

Równie chętnie Alvarez połączyłby siły z PRO8L3Mem, choć jednocześnie podkreśla, że o żadnych konkretach nie może być póki co mowy.

Na razie nie mam z nimi żadnego kontaktu, ale uważam, że to jeden z przełomowych zespołów na polskiej scenie i czemu nie – powiedział, zapytany o szanse na ewentualną współpracę.

Jakiś czas temu Eis spropsował Sentino, ale tutaj też nie ma co liczyć na współpracę. – Z Eisem niestety nie będzie numeru. W tym okresie, kiedy nie było mnie na Instagramie, nawiązałem z nim kontakt, ale on bardzo fajnie powiedział, że na dobrą sprawę chciałby, żeby Eis został tam, gdzie się skończył, a więc w 2003 roku, także szanuję jego decyzję – skomentował autor „Feniksa”.

Na „Aporofobii” będą dwa polskie featuringi i dwa niemieckie. Wśród gości na pewno zabraknie Diho, z którym wygląda na to, że relacje Sentino ostatnio się pogorszyły. – Nie będzie numeru z Orangutanem – powiedział stanowczo raper. Pytany o stosunki z innym reprezentantem GM2L – Malikiem Montaną, artysta odparł: – Jak sytuacja z Malikiem? W porządku wszystko, wydaje mi się.

Polecane

Share This