Sentino o Quebo: „Niech wypier*ala leszcz jeb*ny”


2021.03.25

opublikował:

Sentino o Quebo: „Niech wypier*ala leszcz jeb*ny”

Foto: instagram.com/sentinobln/ & D. Szewczuk

Przypomnijmy, że Sentino gościnnie udzielił się na ostatnim krążku Quebonafide – „Romantic Psycho”. Quebo niejednokrotnie propsował kolegę po fachu i ewidentnie zależało mu na nawiązaniu współpracy z Sentino. Do współpracy doszło, ale jak twierdzi Sentino, Quebo do dziś nie zapłacił mu za nagranie zwrotki.

– Nie wiem czemu Que nie zapłacił, kur*a, to już jest inna rzecz. Ja tego w ogóle nie chciałem ujawniać. Po prostu ludzie z show biznesu zachowują się jak świnie. Bo myślą, że na ulicy tak się robi, ale to jest właśnie błędne, bo na ulicy tak się nie robi. Płaci się za swoje rachunki, płaci się za swoje bity, płaci się za swoje rzeczy i tak dalej. Jak coś jest omówione i powiedziane, to trzeba się tego trzymać i koniec – mówił Sentino podczas jednego ze streamów.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Quebo nie płaci dziwkom i policjantom, ani damskim bokserom, hiszpańskim pozerom” – Sentino zdissowany

Wczoraj podczas instagramowego live’a jeden z fanów ponownie zapytał Sebastiana dlaczego Quebo mu nie wypłacił należnych pieniędzy.

– Quebo mi nie zapłacił? Sram na niego i jego 1100 euro, kur*a niech sobie w piz*ę wsadzi głęboko. Niech wypierd*la leszcz jeb*ny i tyle – powiedział lekko wzburzony Sentino.

Polecane

Share This