Sentino ponownie nie wyjdzie na scenę w umówionym terminie. Poznaliśmy przyczynę

Zmiana priorytetów.


2023.03.07

opublikował:

Sentino ponownie nie wyjdzie na scenę w umówionym terminie. Poznaliśmy przyczynę

fot. kadr z wideo

Koncerty Sentino to nadal loteria. Część odbywa się bez przeszkód, inne są odwoływane z różnych przyczyn – albo pod wpływem nacisków innych raperów, którzy nie chcą widzieć u siebie Alvareza, albo – jak niedawno w Zielonej Górze – dlatego, że raper chciał przesunąć termin, ale nie raczył poinformować organizatora, a ten z kolei nie wpadł na to, by zadzwonić do niego z pytaniem, czy Sentino nie ma przynajmniej innych planów. Wiemy, że brzmi to kuriozalnie, ale oddajmy głos artyście.

Nie muszę się tłumaczyć. Warunki były takie, a nie inne. Chciałem przesunąć, zrobić inną datę. Nie muszę się nikomu tłumaczyć. Ja robię swoje, robię swoją muzykę. Mam dobrą umowę z Mugo. Mam nowego producenta, który prawdopodobnie za chwilę będzie trząsł tym całym rapem. Mnie więcej nie musi interesować.

Ja kończę 40 lat. Nie chce mi się rozmawiać na te tematy. Jak chcę coś przesunąć, to te osoby powinny do mnie dzwonić. Wybijcie sobie z głowy, że będę za cokolwiek przepraszał – komentował.

Dziś dotarła do nas informacja, że kolejny występ rapera nie dojdzie do skutku. Impreza „nie spadła jednak z rowerka”, ale została przeniesiona na bliżej nieokreślony termin. 16 marca Sento miał wystąpić w Poznaniu, ale nie może, ponieważ – jak informuje organizator – artysta „jest w trakcie nagrywania nowych teledysków poza granicami naszego kraju”.

Tagi


Polecane

Share This