Sentino upomina się o zwrot pieniędzy od Quebonafide

Sicario nie wybacza.


2023.12.01

opublikował:

Sentino upomina się o zwrot pieniędzy od Quebonafide

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Jeśli myśleliście, że Sentino odpuścił Quebonafide kwestię 5 tys. zł za swój featuring na płycie „ROMANTIC PSYCHO”, to jesteście w błędzie. Na wszelki wypadek przypomnijmy, krótko – Alvarez najpierw przyjął zaproszenie do kawałka „ŚWIATTOMÓJPLACZABAW” z ostatniego albumu Que, odpowiedział również na nominację Que do #hot16challenge2. Później jednak zaatakował rapera z Ciechanowa, zarzucając mu, że ten nie rozliczył się z nim za featuring, ale finalnie stwierdził, że choć biznesowo Quebo nie zachował się jak należy, to prywatnie nic do niego nie ma. Wygląda jednak na to, że zadra nadal w nim tkwi, ponieważ postanowił upomnieć się o pieniądze.

Po niedawnym imponującym występie Artura Baranowskiego, który zdobył maksymalną liczbę punktów w „Jednym z dziesięciu”, odpowiadając poprawnie na wszystkie zadane mu w programie pytania, Kuba Grabowski napisał na Twitterze/X: – Muszę zagrać w Quizwanie albo Literaki z tym arcymistrzem. Niedługo później do akcji wkroczył Sentino, upominając rapera: – Musisz to ty mi oddać 5k pln za zwrotkę.

Quebo już podczas pożegnalnej trasy podkreślał ze sceny, że nie jest nic winny Sentino. Jak widać, Alvarez patrzy na tę sprawę inaczej.

Polecane

Share This