Sentino uruchomił preorder swoich wydawnictw. Limitowane wydanie „Fenixa” kosztuje 239 PLN-ów

Raper otworzył nowy sklep w sieci


2021.05.08

opublikował:

Sentino uruchomił preorder swoich wydawnictw. Limitowane wydanie „Fenixa” kosztuje 239 PLN-ów

Sentino już kilkanaście dni temu ogłosił, że 8 czerwca odbędzie się premiera albumu „Fenix”. Co więcej Alvarez zapowiedział, że 15 lipca ukaże się jego kolejny album „King Sentino”. Wszystko wskazuje na to, że raper wywiąże się ze swoich obietnic. W sieci ruszył właśnie sklep sicarios.eu, w którym już teraz można zamawiać „Fenixa” w preorderze. Album dostępny jest w wersji podstawowej po 89 PLN i wersji specjalnej za 239 PLN. „Fenix Box”, poza płytą zawiera koszulkę „Fenix”, limitowaną koszulkę Sicarios, plakat i naklejki.

Poza „Fenixem” w sklepie można kupić wydaną niedawno płytę „Czary Mary”. Za ten krążek trzeba zapłacić 99 PLN.

Fenix tracklista

Architekt Zbrodni (Getmony x Johnny Good)
Fenix (Johnny Good x Dionmadeit)
Sauce (Johnny Good x Dionmadeit x Yung Swisher)
Givenchy (Johnny Good)
Uzi (Johnny Good x Rocky Beatz)
6AM (Johnny Good x SLS x North)
Rey de los cielos (Johnny Good)
Oko (Zimzala)
9.2 Moc (Johnny Good)
Lustro (Getmony)
Halo Policja (Getmony)

 

Sentino dogadał się ze Step Records. Kogo może obrażać, a kogo nie i co z jego muzyką?

Konflikt Sentino i Step Records ciągnie się już zdecydowanie zbyt długo. Ostatnio liczyliśmy już na zakończenie topora wojennego, ponieważ obie strony deklarowały chęć dogadania się, ale zaproponowane warunki stały się kolejną kością niezgody. Wygląda jednak na to, że po negocjacjach sprawa zbliża się do końca, o czym kilkanaście minut temu poinformował Sentino.

– Jest porozumienie ze Step Records tego typu, że po prostu nie będę obrażał ich jako założycieli wytwórni, ale mogę się normalnie beefować, dissować z artystami. Nie płacę na żaden cel charytatywny i nie płacę więcej żadnych pieniędzy. Dostaję z powrotem swoje mastery, dostaję swój kanał YouTube – mówił w trakcie instagramowego live’a raper.

Wszystko powinno się zadziać na przestrzeni najbliższych kilku dni, ponieważ prawo wymaga, by stosowne dokumenty zostały podpisane przez obie strony w formie papierowej.

Raper zdradził, że jego polskie kawałki wrócą na YouTube. Wyświetlenia zostaną wyzerowane, ale – jak mówi Sentino – lepsze to niż nic. Na platformy streamingowe ma wrócić także „Zabójstwo liryczne 3.0”.

Polecane

Share This