Sentino zapowiada pierwszy poważny album w karierze

Poznaliśmy tytuł i datę premiery.


2021.07.19

opublikował:

Sentino zapowiada pierwszy poważny album w karierze

fot. kadr z wideo

Sentino rozpieszcza swoich fanów – w 2021 na rynku pojawiły się już cztery jego płyty. Trzy z nich – „Czary mary”, „Fenix” i „King Sento” to wydawnictwa polskojęzyczne, stawkę uzupełnia niemieckojęzyczny „Smile”. To jednak nie koniec atrakcji, jakie raper szykuje na ten rok. Sentino zapowiedział, że 14 października ukaże się „Aporofobia”.

– Będzie to mój pierwszy prawdziwy, nagrany w prawdziwym studio album. Na razie wszystkie moje płyty były nagrywane w domu. Niedługo lecę do mojego brata, który zbudował bardzo fajne studio. Klimat „Aporofobii” będzie zbliżony do pierwszego „Zabójstwa lirycznego” – zadeklarował podczas intstagramowego live’a Sentino. Obok nowej płyty raper będzie dla fanów jeszcze co najmniej jedną niespodziankę.

– Pod koniec sierpnia pojawi się box „Zabójstwa lirycznego” – „jedynki”, „dwójki” i „trójki”, rozszerzony o epkę „Epilog”. To wyjdzie 27 sierpinia. Epka będzie pomostem między „Zabójstwem lirycznym” a płytą „Aporofobia”. Już ta epka będzie nagrana w profesjonalnym studiu. W Polsce jest problem z miksem i masteringiem, zwłaszcza, że ja nagrywam na swoich, niemieckich patentach w domu, a potem oni próbują spłaszczyć brzmienie i robią kawałki, które brzmią jak surowe demówki, gdzie ja uważam, że te moje snippety lepiej brzmią od wielu finalnych wersji. Wielu z was chyba też ma takie zdanie – wyjaśnił raper.

Polecane

Share This