Sepultura oraz Crowbar w Polsce

Już w przyszłym tygodniu podwójna uczta dla fanów ciężkiego grania


2010.04.16

opublikował:

Sepultura oraz Crowbar w Polsce

Show No Mercy oraz Knock Out Productions zapraszają na dwa koncerty żywej legendy pochodzącej z Ameryki Południowej, czyli zespołu Sepultura. Jako gość specjalny na tę trasę zaproszona została załoga, której wizyta na starym kontynencie jest nie lada wydarzeniem. Oprócz zasłużonych Brazylijczyków wystąpią także mistrzowie z zespołu Crowbar. Obok Sonicsphere będzie to bezapelacyjnie metalowe wydarzenie pierwszej połowy 2010 roku.

SEPULTURA Thrash Metal (Brazylia)

Jest to wręcz nie możliwe, by ktoś chociaż raz w życiu nie słyszał tej nazwy. Jest to zespół, którego dokonań dla mocnej muzyki nie sposób nie docenić. Ich płyty sprzedały się w tysiącach egzemplarzy, a takie tytuły jak „Chaos AD”, „Arise” czy „Roots” to już teraz klasyka gatunku. Sepultura przyjeżdża do Polski w dwóch celach – po pierwsze, promować swój ostatni, bardzo udany krążek „A-lex”, po drugie udowodnić niedowiarkom, że mimo zmian w składzie są wciąż czołówką światowego mocnego grania. Jeśli jesteś fanem metalu, słowa zachęty są zbędne. Jeśli lubisz po prostu dobrą, niekomercyjną muzykę musisz ich zobaczyć.

http://www.myspace.com/sepultura

CROWBAR Sludge Metal (USA)

Tak na dobrą sprawę nie wiadomo do końca kto jest gwiazdą na tej trasie, bo klasą muzyczną Crowbar nie odstaje od Sepultury nawet na centymetr. Po ponad 10 latach Kirk Windstein (grający także z Philem Anselmo z Pantery w Down czy z Jastą w Kingdom Of Sorrow) i spółka ponownie w Polsce !!! Przyjazd chłopaków do Europy jest sporą niespodzianką i wydarzeniem, ponieważ każdy z muzyków zaangażowany był od dawna w różne poboczne projekty i wydawało się, że trasa tego zespołu jest czymś niemożliwym. Tym czasem pionierzy i ojcowie sludge metalu ruszyli w trasę i to do tego z Sepulturą. Ci sympatyczni kolesie są obok Pantery, Downa, COC czy Eyehategod są podstawą amerykańskiego południowego rocka. Crowbar jest więcej niż kultowym bandem – to dla wielu jeden z najważniejszych zespołów metalowych w historii.

http://www.myspace.com/crowbar


HAMLET Metal (Hiszpania)

Jako drugi zespół tego wieczora zaprezentuje się Hamlet z Madrytu. Chłopaki przyjeżdżają by promować swój ostatni album nagrany dla Roadrunner Records pt. „La Puta Y El Diablo”. Za mixy na tym krążku odpowiedzialny był sam Logan Mader grający swojego czasu w Machine Head i współpracujący min. z Cavalera Conspiracy czy Gojirą… Skoro taki muzyk poznał się na Hamlecie, to dalsza rekomendacja jest chyba zbędna.

http://www.myspace.com/hamletirracional

ARMED FOR APOCALYPSE Doom-Sludge Metal (USA)

Radzimy się nie spóźnić do Progresji, ponieważ na początku zagra niezwykle interesujący zespół Armed For Apocalypse. Będzie to pierwsza wizyta chłopaków w Polsce, lecz biorąc pod uwagę materiał zawarty na debiutanckim „Defeat” nie ostatnia. AFA to sludge metal, raz powolny i niszczący, raz zadziorny i agresywny. Jest to zespół, którego nazwę należy zapamiętać, polecamy.

http://www.myspace.com/armedforapocalypsesludge

Sepultura Crowbar goście

kiedy: 21 kwietnia 2010 (środa)

gdzie: klub Studio – ul. Budryka 4, Krakówkiedy: 22 kwietnia 2010 (czwartek)

gdzie: klub Progresja – ul. Kaliskiego 15a, Warszawa

drzwi: 18.30

start: 19.30

Przedsprzedaż – 85 zł

W sieci Shortcut.pl oraz w salonie „Traffic” – ul. Bracka 25, Warszawa

W sieci kas biletowych Ticketportal – lista punktów sprzedaży pod: http://ticketportal.pl/pmiesta.asp

W sieci kas biletowych Eventim

W klubie „Progresja” – ul. Kaliskiego 15a, Warszawa

W studiu tatuażu „Black Star” na ul. Zamenhofa 1 na tyłach Pl. Bankowego, Warszawa.

Bilety można też zarezerwować w klubie Progresja pod linkiem:

http://www.progresja.com/index.php?option=com_mosforms&mosform=4

W dniu koncertu – 100 zł

Dojazd do klubu.

Autobusami: 105, 122, 149, 154, 406, 410, 523, N45 i N95 (nocne).

Tramwajem: 20.

Więcej o imprezach Show No Mercy dowiesz się na stronach:

http://www.shownomercy.pl

http://www.myspace.com/snm_gigs

Polecane

Share This