Sevdaliza już jutro wystąpi w Warszawie

Artystka irańskiego pochodzenia zagra w Stodole


2022.05.18

opublikował:

Sevdaliza już jutro wystąpi w Warszawie

Foto: Philippe Vogelenzang

Sevdaliza – Artystka irańskiego pochodzenia – pozostaje jedną z najbardziej szanowanych postaci na rynku muzycznym, która w ciągu ostatniej dekady odniosła światowy sukces ugruntowany milionami odtworzeń, wyprzedanymi koncertami na całym świecie i ogromnym uznaniem ze strony prasy.

Długo oczekiwany album „Shabrang” został w całości wyprodukowany przez Sevdalizę, wraz z wieloletnim współpracownikiem Mucky’m. Na album składa się z 15 utworów i jest on kontynuacją docenionego przez krytyków debiutu z 2017 roku, zatytułowanego „ISON”. „Shabrang” pokazuje, jak Sevdaliza odzyskuje moc po latach fizycznych i emocjonalnych turbulencji, których wyrazem jest podbite oko na okładce albumu. Jest to historia jej podróży do odkrywania siebie, miłości do siebie i znajdowania pokoju pośród całego chaosu na świecie. Album dodatkowo wzmacnia pozycję Sevdalizy jako jednej z najważniejszych współczesnych artystek, która nieustannie przesuwa granice brzmienia, tworząc całkowicie unikalny dla niej styl z elementami alternatywnej elektroniki, indie, trip-hopu, alternatywnego R&B i awangardy.

– Ten album mówi o tym, że esencją wszystkiego jest dla mnie miłość. To głęboki list do siebie, moja własna biblia, którą musiałam napisać, aby zaufać i uwierzyć w życie. Zaufać samej sobie i swojemu charakterowi jako istoty ludzkiej – mówi o albumie Sevdaliza.

Bilety na koncert w Stodole kupisz TUTAJ.

Tagi


Polecane

Share This