Sfera Ebbasta prezentuje „Famoso”


2020.11.21

opublikował:

Sfera Ebbasta prezentuje „Famoso”

Już jest – najnowszy album Sfery Ebbasty zatytuowany „Famoso” trafił do serwisów cyfrowych. Na krążku znakomici goście: J Balvin, Steve Aoki, 7Ari, Diplo, Offset, Future i Lil Mosey.

Sfera Ebbasta ma na koncie 87 platynowych płyt, półtora miliarda streamów w Spotify oraz jest jedynym włoskim artystą, który zamieścił aż siedem utworów w Spotify Global Chart. Swoim nowym albumem raper podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Po prawie trzech latach oczekiwania, „FAMOSO” jest już dostępne dla wszystkich.

Album z oprawą graficzną autorstwa Charlie Charlesa, prezentuje różne odsłony rapera: są tu kawałki wypełnione gniewem, głodem oraz chęcią odizolowania się od wszystkich, ale nie brakuje też utworów intymnych, jak i kandydatów na światowe hity. Sfera Ebbasta poświęcił bardzo dużo czasu, by stworzyć najważniejszy album w swojej dotychczasowej karierze. Rezultat to 13 kawałków, które składają się na najbardziej światowy projekt we współczesnej włoskiej muzyce – z pewnością najbardziej wyczekiwany album tego roku w Italii.

Głównym singlem promującym wydawnictwo jest „Baby” – duet z J Balvinem.

Polecane

Share This