Shinedown zaprezentowali klip do „Get Up”


2018.10.04

opublikował:

Shinedown zaprezentowali klip do „Get Up”

foto: mat. pras.

Amerykański zespół Shinedown, który już niedługa zagra w Polsce zaprezentował klip do utworu „Get Up”, pochodzącego z wydanej w maju płyty „Attention, Attention”.

„Get Up” to poruszający, podnoszący na duchu utwór, który daje nadzieję i zachęca do podjęcia walki z własnymi demonami. Dla Brenta Smitha „Get Up” ma szczególne znaczenie – utwór napisał obserwując zmagania z depresją swojego kolegi z zespołu – basisty Erica Bassa. Temat chorób psychicznych i uzależnień jest bliski Brentowi również z innego powodu – sam był uzależniony od alkoholu, a „Attention, Attention” to pierwszy w jego karierze album, który nagrał w całkowitej trzeźwości.

Nie chcemy, aby ludzie wstydzili się mówić o tym, przez co przechodzą. Nikogo nie należy definiować przez porażki, ale przez to, że ten ktoś się nie poddał – mówi Brent Smith.

„Get Up” to wyjątkowy utwór, którego uniwersalny wydźwięk trafia do wszystkich, nie tylko fanów Shinedown. To piosenka, która przełamuje gatunki muzyczne i ucieka wszelkim klasyfikacjom. Otwartość i szczerość bijąca z kompozycji sprawia, że stała się jedną z ulubionych piosenek fanów i wywołuje wśród nich ogromne emocje, zwłaszcza podczas koncertów zespołu.

O tym, jak utwór brzmi na żywo przekonamy się już 18 listopada podczas występu grupy w warszawskiej Stodole.

 

Polecane


Share This