Sia pomaga polskim psiakom

Artystka wspiera jedno z polskich schronisk.


2017.12.05

opublikował:

Sia pomaga polskim psiakom

foto: mat. pras.

Sia – ośmiokrotnie nominowana do nagród Grammy australijska wokalistka, kompozytorka i producentka znana jest ze swojej miłości i działalności charytatywnej na rzecz zwierząt. Z okazji zbliżających się Świąt pomoc otrzyma również schronisko w Celestynowie.

Do placówki, w ktorej na codzień przebywa około 300 zwierząt trafią najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak sucha i mokra karma, przekąski, gryzaki, środki czystości jak również obroże czy smycze.

Z tej okazji 6 grudnia o godzinie 18:00 w siedzibie Warner Music Poland przy Osmańskiej 11 w Warszawie odbędzie się event, podczas którego pakowane będą świąteczna paczki dla najbardziej potrzebujących psiaków.

Niestety Sia nie może być na nim osobiście, dlatego poprosiła o pomoc swoich polskich fanów, którzy tak jak ona kochają zwierzęta. W wydarzeniu wezmą także udział m. in. znany YouTuber Karol Paciorek wraz ze swoim psem Ramenem oraz Michał Sieńkowski, czyli Berkowski – główny bohater w serialu na YT „Nieprzygotowani”.

Goście mogą również przynieść własne prezenty dla psiaków – karmę, obroże, szampony czy zabawki. Na wszystkich pomocników czekać będą świąteczne niespodzianki!

Polecane

Share This