Siles gra w otwarte karty

Raper prezentuje nowy klip i rozpoczyna przedsprzedaż płyty.


2020.04.14

opublikował:

Siles gra w otwarte karty

fot. mat. pras.

Sprawdź też: Słoń prezentuje trailer i szczegóły gry „M.E.A.T.”

Siles kazał na siebie trochę poczekać, ale gdy już się zjawił, zdecydowanie nie zwalnia. Jeszcze nie opadł kurz po premierze remiksu „Pokaż” z najnowszej składanki QueQuality, w którym gościnnie wystąpił Qry i Żabson, a raper serwuje nam kolejny track „Między nami” z gościnnym udziałem Distera. Numer pochodzi z nadchodzącej debiutanckiej płyty Silesa zatytułowanej „Głębia”. Płytę w dwóch wersjach możecie zamówić na sileslbc.pl. Premiera krążka już 12 maja.

Debiutancki album Silesa „Głębia” to zbiór zróżnicowanych utworów, który ma na celu zachęcić słuchacza do refleksji. Artysta podkreśla wagę emocji w swojej muzyce, bez których nie widzi sensu egzystencji/tworzenia. Zmieniający się klimat brzmień jest uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju. Jak mówi sam Siles: „Głębia” to czas i doświadczenia, które chciałbym zostawić za sobą, to już etap do zamknięcia.

Wersja Deluxe zawiera:
· Płytę „Głębia” oraz „Nokturn EP” (na której znajdziecie kilka utworów w wersjach akustycznych) zamknięte wraz ze stickerpackiem w eleganckie, czarne pudełko.
· Magazyn zawierający zdjęcia, teksty piosenek oraz nuty do utworów z akustycznej EP-ki
· Koszulkę
· Autograf artysty

Wersja Standard zawiera:
· Płytę „Głębia”
· Magazyn zawierający zdjęcia oraz teksty piosenek
· Stickerpack
· Autograf artysty

Polecane

Share This