Sinplus zapowiada nową płytę

Posłuchaj gitarowego „Don’t Come Any Closer”.


2023.10.21

opublikował:

Sinplus zapowiada nową płytę

fot. @ayTarantino

Rockowy duet braci Broggini wraca z nowym, energetycznym singlem. „Don’t Come Any Closer” rozpoczyna nowy rozdział w karierze Sinplus i jednocześnie zapowiada kolejne wydawnictwo grupy, które ukaże się w kwietniu 2024 roku.

„Don’t Come Any Closer” opowiada o wyjściu ze strefy komfortu, by móc rozwijać się i rozpocząć podróż zupełnie nową drogą. Numer wyprodukował Mateo Bassi, a brzmieniowo duetowi udało się uzyskać świeży i chwytliwy rockowy numer. Wciągająca linia basu, energetyczne riffy, charyzmatyczny wokal Gabriela Broggini. Zresztą, posłuchajcie sami jak brzmi nowe Sinplus.

Zespół Sinplus tworzą bracia Gabriel i Ivan Broggini. Ich muzyka to kwintesencja rocka: jest w niej poczucie wolności i lekkości, jest energia, która sprawia, że świat staje się łatwiejszym miejscem do życia. Ich ostatnia płyta to „Break The Rules”, a pochodzący z niej tytułowy singiel podbił rockowe radiostacje w całej Europie, w tym w Polsce. W ramach promocji wydawnictwa duet wystąpił również w Warszawie. Obecnie Sinplus są w trasie z zespołem The Darkness. Nowy album zaplanowany jest na kwiecień 2024 roku.

Tagi


Polecane

Share This