Slash po raz drugi w maju

Poznaliśmy szczegóły nowego albumu Slasha.


2012.02.20

opublikował:

Slash po raz drugi w maju

Gitarzysta, znany z działalności w Guns N` Roses i Velvet Revolver, wyda 21 maja swój drugi solowy album pt. „Apocalyptic Love”. Krążek trafi na rynek nakładem należącej do artysty wytwórni DikHayd International, dystrybucją na terenie Europy i Afryki zajmie się Roadrunner Records.

Głównym wokalistą na „Apocalyptic Love” będzie Myles Kennedy z Alter Bridge. Kennedy współpracował ze Slashem już na jego solowym debiucie gitarzysty. Można go tam usłyszeć w dwóch utworach: „Back From Cali” i „Starlight”.

Podobnie jak w przypadku płyty z 2010 roku, tak i tym razem Kennedy będzie towarzyszył Slashowi w światowej trasie promującej nowe dzieło. W tym samym czasie jego koledzy z Alter Bridge będą działali jako Creed.

Przypomnijmy, że według najnowszych doniesień Slash weźmie udział w trasie „Ozzy & Friends”, którą zorganizowano niejako w zastępstwie po tym, jak anulowano praktycznie całe tournee Black Sabbath. Gitarzysta pojawi się też z dawnymi kolegami z Guns N` Roses na kwietniowej gali Rock And Roll Hall Of Fame. Nie wiadomo jednak, czy legendarni „Gunsi” wystąpią tam na scenie.

Polecane

Share This