Slash z nowym klipem nakręconym w Polsce

Teledysk do "The Call of the Wild" prezentuje łódzki koncert i jego kulisy.


2019.02.17

opublikował:

Slash z nowym klipem nakręconym w Polsce

fot. Karol Makurat / tarakum.pl

Zaledwie kilka dni temu gościliśmy w Polsce Slasha, Mylesa Kennedy’ego & The Conspirators. Artyści promowali w Atlas Arenie ubiegłoroczny album „Living The Dream”. Dzień po koncercie w Łodzi pojawili się również w Warszawie na gali Bestsellery Empiku. Na CGM.pl znajdziecie zdjęcia z występu, poniżej natomiast prezentujemy natomiast oficjalny teledysk do piosenki „The Call of the Wild”, do którego ujęcia kręcono właśnie w łódzkiej hali. Kamery pokazały kulisy występu jak i fragmenty samego koncertu.

Doczekamy się płyty Guns N’ Roses ze Slashem w składzie?

Po tym jak Slash i Duff McKagan wrócili do Guns N’ Roses fani liczą, że nie skończy się na samych koncertach i grupa nagra nowy album. W niedawnym wywiadzie dla programu Rock City japońskiej stacji TVK Slash przyznał, że choć nowy materiał powstaje, wydanie go nie jest wcale takie oczywiste.

Axl (Rose – przyp. red.), Duff, ja i Richard (Fortus – przyp. red.) rozmawialiśmy o tym. Mamy materiał na nową płytę. Problem polega na tym, że w Guns N’ Roses to nie wygląda tak, że mówisz: „Mamy plan, zróbmy to i to”. To tak nie funkcjonuje. Mogę powiedzieć tylko, że chcemy wydać nowy album, ale co będzie, to będzie – skomentował artysta.

Polecane

Share This