Śliwa miał wypadek. Raper poinformował co się stało


2023.09.17

opublikował:

Śliwa miał wypadek. Raper poinformował co się stało

W piątek informowaliśmy Was o tym, że Śliwa uległ wypadkowi.

Żyję! Do wypadku doszło przed 15. Wychodzę ze szpitala, ale jakiś czas będę wyłączony. Niestety nie dotrę na jutrzejszy koncert do Venlo (miasto w Holandii – przyp. red.), choć bardzo bym chciał – przekazał raper.

Co dokładnie się stało, nie było wiadomo. Pod postem Śliwy pojawiły się komentarze jego kolegów ze sceny, m.in. Ero, Piha, Kaena i Dono, którzy życzyli artyście szybkiego powrotu do zdrowia.

Dziś Śliwa poinformował, że wpadł pod samochód, nie ze swojej winy.

– Miałem wypadek, wpadłem pod samochód, nie z mojej winy. Jestem totalnie unieruchomiony – mówi w zamieszczonym na Instagramie filmie.

Raper przyznaje także, że nie będzie w stanie dokończyć ujęć do spontanicznego teledysku i prosi fanów o pomoc w ukończeniu obrazu.

– Nie będę w stanie dograć ujęć do klipu, do tego spontanicznego utworu zatytułowanego „Koniec lata”, który chciałbym wypuścić jak najszybciej. Bardzo fajny feedback daliście pod rolką, którą niedawno umieściłem na swoim profilu. Wpadłem na taki pomysł, żebyśmy razem zrobili ten klip, bo pewnie wszyscy cierpią z tego powodu, że kończy się lato, a kawałek ma tak pozytywny vibe, że fajnie byłoby to połączyć i mieć również Was w klipie – mówi Śliwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Śliwa (@sliwa_oficjalnie)

Polecane

Share This