Śliwa, Vin Vinci i Nizioł zapraszają na noc w Gotham City


2021.04.07

opublikował:

Śliwa, Vin Vinci i Nizioł zapraszają na noc w Gotham City

fot. mat. pras.

21 maja do sklepów trafi nowy album Śliwy zatytułowany „Pół życia za mną”. W sieci pojawiło się wideo do kolejnego promującego go singla zatytułowanego „Gotham”.

Jesteś gotowy na noc w Gotham City, gdzie zasady i moralność nie mają znaczenia? – pyta przy okazji premiery wytwórnia Step Records.

W singlu „Gotham” gościnnie pojawili się Vin Vinci i Nizioł.

W sklepie preorder.pl trwa preorder krążka „Pół życia za mną”. Tylko w przedsprzedaży nabyć można wydawnictwo wzbogacone o niewielki plakat podpisany przez artystę oraz dodatkowe CD, na którym znajdą się głównie wybrane utwory z gościnnymi zwrotkami Śliwy z lat 2014-2020.

Materiał będzie najwyższej jakości, a cały proces związany z wydaniem płyty odbędzie się bez komplikacji, które miały miejsce, gdy poznański raper pracował bez wsparcia jakiegokolwiek labelu – zapewnia wydawca krążka.

Sprawdź także: Czy Mata, Żabson i Bedoes będą za 20 lat dla sceny tymi, którymi dziś są Pezet, Sokół i Molesta?

Poprzednim singlem zapowiadającym „Pół życia za mną był „Mój blues”. Raper nawiązuje w nim do swojej przeszłości, nawijając: „Nie zapomnę, jak gardzili mną w czasach, kiedy miałem przeciętne flow / Jedną parę butów i dres, i marzenie, aby uciekać stąd”.

Polecane

Share This